Zotter - Labooko

Izvirne čokolade z najvišjim odstotkom kakava iz najrazličnejših območij kakava na svetu kot temne in mlečne čokolade ter pisane sadne ploščice, katerih odlična barva je posledica visoke vsebnosti sadja, okus pa je osupljivo saden in naraven.
Vse surovine Zotter kupuje v pravični trgovini in so v ekološki kakovosti ter jih predelujejo neposredno v njihpvi hiši - od zrna do tablice. Pražijo, meljejo, valjajo in konširajo z veliko natančnostjo ter razvijajo popolnoma individualno predelane čokolade.
Čokolade Labooko so prepričale na mednarodnih primerjavah čokolad in zasedle najvišja mesta.

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Labooko: 1 - 30 od 49 izdelkov

Bio čokolada Labooko - "Madagaskar 100 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Madagaskar 100 %", 65 g

  • rahle zemeljske in kavne note
  • pražene oreškaste in lesne note
  • intenzivne note jagodičevja
€ 4,29 (€ 66,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio čokolada Labooko - "70 % kakava in 30 % mleka"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "70 % kakava in 30 % mleka", 65 g

  • brez dodanega sladkorja
  • oplemenitena z vaniljevim strokom v prahu
  • zanimiva različica mlečne čokolade
€ 4,29 (€ 66,00 / kg)

Dostava do 16. oktober

Bio čokolada Labooko - "80 % kakava in 20 % mleka"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "80 % kakava in 20 % mleka", 65 g

  • brez dodanega sladkorja
  • oreškasto-mlečni okus
  • intenzivna aroma
€ 4,29 (€ 66,00 / kg)

Dostava do 16. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Karamela", VEGAN

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Karamela", VEGAN, 70 g

  • z napitkom iz indijskih oreščkov in riževim napitkom
  • oplemenitena z vaniljo in limono
  • vegansko in brez alkohola
€ 4,99 (€ 71,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio čokolada Labooko - "Maya Cacao 100 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Maya Cacao 100 %", 65 g

  • s kakavom iz Belizeja in Gvatemale
  • arome jagodičevja in češenj
  • oreškasto-začinjeni okus
€ 4,29 (€ 66,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Nikaragva 50 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Nikaragva 50 %", 70 g

  • mlečno-kremasta
  • prava mojstrovina
  • najmanj 50 % kakava
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Madagaskar 75 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Madagaskar 75 %", 70 g

  • bio in iz pravične trgovine
  • konširanje: 22 ur
  • 75 % kakava
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada - "90 % Bolivija"

Zotter Schokoladen Bio čokolada -​ "90 % Bolivija", 65 g

  • temna čokolada
  • polna aroma
€ 4,29 (€ 66,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Tanzanija 75 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Tanzanija 75 %", 70 g

  • iz kakava Trinitario
  • začinjeno-sadne arome
  • dve tablici po 35 g
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio čokolada Labooko - "Belize 72 % - Sail Shipped Cacao"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Belize 72 % -​ Sail Shipped Cacao", 70 g

  • kakav prepeljan z jadrnico
  • konširanje: 21 ur
  • vegansko
€ 4,69 (€ 67,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Nikaragva 70 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Nikaragva 70 %", 70 g

  • brez laktoze in vegansko
  • oreškasto-sladni značaj
  • oplemenitena s trsnim sladkorjem
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio čokolada - "Belize Toledo 82 % - Sail Shipped Cacao"

Zotter Schokoladen Bio čokolada -​ "Belize Toledo 82 % -​ Sail Shipped Cacao", 70 g

  • čokolada enega porekla z odlično okoljsko bilanco
  • širok razpon arom
  • konširanje: 21 ur
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Nikaragva 60 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Nikaragva 60 %", 70 g

  • mlečna čokolada
  • dve tablici po 35 g
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "São Tomé 75 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "São Tomé 75 %", 70 g

  • vegansko in izdelano brez glutena
  • edinstveni otoški kakav
  • konširanje: 19 ur
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Gana 72 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Gana 72 %", 70 g

  • iz kakava Amelonado
  • intenziven čokoladni okus
  • dve tablici po 35 g
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Gvatemala 75 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Gvatemala 75 %", 70 g

  • konširanje: osem ur
  • z visokim deležem kakava Criollo
  • okus eksotičnega sadja
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Uganda 70 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Uganda 70 %", 70 g

  • 70 % kakava
  • intenzivne sadne note
  • dve tablici po 35 g
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio čokolada Labooko - "Dominikanska republika 40 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Dominikanska republika 40 %", 70 g

  • karibski značaj
  • sladko-mlečni okus
  • prvovrstni kakav Zorzal
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Panama 72 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Panama 72 %", 70 g

  • s kakavom Cocabo
  • konširanje: 20 ur
  • bio in iz pravične trgovine
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio čokolada Labooko - "Velikonočna sreča - Tanzanija 75 % in Dominikanska republika 62 %", VEGAN

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Velikonočna sreča -​ Tanzanija 75 % in Dominikanska republika 62 %", VEGAN, 70 g

  • veganski čokoladi
  • izrazit okus
  • nežne sadne note
€ 3,49 € 4,99 (€ 49,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Tanzanija 50 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Tanzanija 50 %", 70 g

  • s kakavom iz Tanzanije
  • bio mleko s Tirolske
  • slasten okus
€ 4,69 (€ 67,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Karamela"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Karamela", 70 g

  • dve tablici iste vrste
  • sladek okus po karamelnem bonbonu
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Cvetlični šopek"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Cvetlični šopek", 70g

  • ena tablica mandljevega nugata z vrtnicami
  • ena tablica nugata iz indijskih oreščkov s travniškim cvetjem
  • s pisanimi cvetnimi listi
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Koščki sreče"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Koščki sreče", 70g

  • kokosova čokolada s kokosovim mlekom
  • temna čokolada s 70 % kakava
  • dve tablici po 35 g
€ 4,99 (€ 71,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Peru 45 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Peru 45 %", 70 g

  • s finim kakavom iz Peruja
  • oplemenitena s pravo vaniljo
  • arome mleka in kremne karamele
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Togo 68 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Togo 68 %", 70 g

  • sladke note sladkega korena in mandljev
  • konširanje: 16 ur
  • popolnoma veganska
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Panama 35 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Panama 35 %", 70 g

  • s kakavom Cocabo
  • konširanje: 20 ur
  • bio in iz pravične trgovine
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio čokolada Labooko - "Dominikanska republika 62 %"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Dominikanska republika 62 %", 70 g

  • 62 % kakava
  • konširanje: 16 ur
  • dve tablici po 35 g
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Kava"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Kava", 70 g

  • s kavo iz pravične trgovine in pravo burbonsko vaniljo
  • sladka in nežno topljiva
  • dve tablici po 35 g
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Jagoda"

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Jagoda", 70 g

  • izredno aromatična
  • sadno-kiselkasta
  • visok delež sadja
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober