Zotter - Nashido

Zapeljivi mali prigrizki

Te tanke mini čokoladice so polnjene s slastnimi kremastimi nadevi. Poiščite veganske različice in tablice, narejene z alkoholom ali brez njega, pa tudi različne klasične okuse in okuse z oreščki.

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati
Filter

Nashido: 3 izdelki

Bio čokoladice Nashido - Marc de Champagne

Zotter Schokoladen Bio čokoladice Nashido -​ Marc de Champagne, 85 g

  • deset tablic po 8,5 g
  • s finim šampanjskim destilatom
  • z bio alkoholom
€ 6,20 € 6,89 (€ 72,94 / kg)

Razprodano

Zotter Schokoladen Bio čokoladice Nashido - Ribez

Zotter Schokoladen Bio čokoladice Nashido -​ Ribez, 85 g

  • fin okus jagodičevja
  • bela čokolada
  • svež ribezov nadev
€ 6,20 € 6,89 (€ 72,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Zotter Schokoladen Bio čokoladice Nashido - Lešnik

Zotter Schokoladen Bio čokoladice Nashido -​ Lešnik, 85 g

  • polnjene z lešnikovim nugatom
  • izrazit okus jagodičevja
  • vegansko
€ 6,20 € 6,89 (€ 72,94 / kg)

Razprodano