Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Uganda 70 %", 70 g

Z izbranim kakavom iz Ugande

€ 4,29

(€ 61,29 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • 70 % kakava
  • intenzivne sadne note
  • dve tablici po 35 g

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Tanzanija 75 %", 70 g

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Uganda 70 %", 70 g € 4,29 (€ 61,29 / kg)
Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Tanzanija 75 %", 70 g € 4,29 (€ 61,29 / kg)
Skupna cena: € 8,58
Opis

Za temno čokolado Zotter uporablja kakav Semuliki Signature podjetja Latitude iz Ugande. V to socialno podjetje je vključenih 2.500 pridelovalcev.

Vonj razkriva rahlo zemeljske note in melaso, intenzivne sadne arome ter izrazit fermentacijski značaj. Okus spominja na sadno marmelado, rdeče jagodičevje, češnje, jagode in borovnice, dopolnjujejo pa ga note karamele in fudgea.

  • konširanje: 23 ur
Št. izd.: ZSM-20586
Vsebina: 70 g
EAN: 9006403053866
Št.-Proizvajalca: 20586
Znamka: Zotter Schokoladen
Certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Vrsta prehrane: Vegan, Vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze
Izvor: Avstrija
Lahko vsebuje sledi: E - oreščki, F - soja, G - mleko, H - stročnice, N - sezam semena
Informacije o shranjevanju: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo.
Značilnosti: brez glutena, brez laktoze
Sestavine

Kakavova masa[1], trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], 70 % min. vsebnost kakava

  1. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 100 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi oreškov vseh vrst, arašide, mleko, sezam in sojo.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2391 / 571 kj / kcal
maščobe 41 g
  od tega nasičene maščobne kisline 25 g
ogljikovi hidrati 38 g
  od tega sladkor 32 g
beljakovine 8,3 g
Sol 0,24 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Uganda 70 %"

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena