Zotter Schokoladen Bio Labookos 72% Panama, 70 g
Užitek temne čokolade
€ 3,86 € 4,29 -10%
(€ 55,14 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- S cocabo kakavom
- 20 ur 'conching time'
- BIO + FAIR TRADE
Opis
Daleč stran od vrveža sodobnega časa so avtohtoni kmetje posadili kakav, uporabljen za to posebno čokolado. Njihovi tradicionalni načini sajenja jim omogočajo, da živijo v sožitju z naravo, in jim zagotavlja dohodek. Okusna kakavova zrna, ki jih gojijo, uporabljajo za ustvarjanje teh čokoladnih ploščic.
2 x 35 g ploščici
Rok uporabnosti: najmanj 5 mesecev od dostave
| Št. izd.: | ZSM-20422 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006403023586 |
| Št.-Proizvajalca: | 20422 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze |
| Izvor: | Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, G - mleko, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez laktoze |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2412 / 576 kj / kcal |
| maščobe | 42 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 26 g |
| ogljikovi hidrati | 36 g |
| od tega sladkor | 30 g |
| beljakovine | 8,8 g |
| Sol | 0,25 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio Labookos 72% Panama
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Priljubljene kategorije:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.800 izdelkov