Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Tanzanija 75 %", 70 g

Zapeljivo sadna

€ 4,29

(€ 61,29 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • iz kakava Trinitario
  • začinjeno-sadne arome
  • dve tablici po 35 g

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Madagaskar 75 %", 70 g

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Tanzanija 75 %", 70 g € 4,29 (€ 61,29 / kg)
Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Madagaskar 75 %", 70 g € 4,29 (€ 61,29 / kg)
Skupna cena: € 8,58
Opis

Čokolada vsebuje 75 % kakava Trinitario iz Tanzanije, ki je mešanica kakavov Amelonado in Criollo. Odlikuje jo zapeljivo sadna aroma.

Vonj razkriva začinjene note medenjakov in sadja ter kremaste in oreškaste poudarke. Okus je intenzivno čokoladen, z notami praženih oreščkov, melase, slada, smetane in sadja. Sadno-kiselkasti zaključek zaokroži doživetje.

  • konširanje: 15 ur
Št. izd.: ZSM-20584
Vsebina: 70 g
EAN: 9006403053767
Št.-Proizvajalca: 20584
Znamka: Zotter Schokoladen
Certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Vrsta prehrane: Vegan, Vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze
Izvor: Avstrija
Lahko vsebuje sledi: E - oreščki, G - mleko, H - stročnice, N - sezam semena
Informacije o shranjevanju: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo.
Značilnosti: brez glutena, brez laktoze
Sestavine

Kakavova masa[1], trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], 75 % min. vsebnost kakava

  1. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 100 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi oreškov vseh vrst, arašide, mleko, sezam in sojo.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2495 / 596 kj / kcal
maščobe 46 g
  od tega nasičene maščobne kisline 28 g
ogljikovi hidrati 31 g
  od tega sladkor 25 g
beljakovine 8,9 g
Sol 0,25 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Tanzanija 75 %"

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
5 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

5 ocen

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder