Začimbe in zelišča z vsega sveta

Okus sveta

Nakupovanje po kategorijah

Akcije

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtriranje in razvrščanje

    Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
    Filter

    Začimbe: 1 - 30 od 1628 izdelkov

    Sladka dimljena paprika

    La Chinata Sladka dimljena paprika, Zip-​paket, 150 g

    • ročno brani in sortirani
    • dimljeno z lesom hrasta
    • čudovita aroma
    € 5,50 € 5,79 (€ 36,67 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    La Chinata Pekoča dimljena paprika

    La Chinata Pekoča dimljena paprika, Posoda, 160 g

    • ročno brani in sortirani
    • dimljeno z lesom hrasta
    • čudovita aroma
    € 6,64 € 6,99 (€ 41,50 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sonnentor Mlet cimet Cejlon

    Sonnentor Mlet cimet Cejlon, 40 g

    • sladko-nežen okus
    • osvežujoča aroma
    • vsestransko uporaben
    € 2,59 (€ 64,75 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sonnentor Česen granulat

    Sonnentor Česen granulat, 40 g

    • nepogrešljiva začimba
    • intenzivna in ostra aroma
    • dobro se ujame praktično z vsem
    € 2,69 (€ 67,25 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sonnentor Črni poper

    Sonnentor Črni poper, Celostno, 55g

    • "zelo dobro" v eko testu
    • blag okus paprike v vonju
    • intenzivna ostrina v okusu
    € 3,29 (€ 59,82 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Paella začimba

    La Chinata Paella začimba, 48 g

    • S prekajeno papriko v prahu
    • Brez barvil ali konzervansov
    • 4 vrečke po 12 g
    € 3,79 (€ 78,96 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Ankerkraut BBQ Rub "Magic Dust"

    Ankerkraut BBQ Rub "Magic Dust", Pakiranje, 750 g

    • ameriški original recept
    • enostavna uporaba
    • blag pekoč okus
    € 19,89 (€ 26,52 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Herbaria Mešanica začimb "Sreča s tartufi"

    Herbaria Mešanica začimb "Sreča s tartufi", 110 g

    • idealno za rižote in dušene jedi
    • primerno za testenine in solate
    • s kostanji in mandljevimi gobami
    € 9,99 (€ 90,82 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Stay Spiced! Mešanica začimb Umami

    Stay Spiced! Mešanica začimb Umami, 70 g

    • Brez glutamata in ojačevalcev okusa
    • Vsestransko uporabno
    • Idealno za kreativno kuhinjo
    € 7,99 (€ 114,14 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sonnentor Začimba Sieglindes za krompir

    Sonnentor Začimba Sieglindes za krompir, Pakiranje, 25 g

    • poln okus
    • večplastna aroma
    • okusna mešanica zelišč
    € 3,99 (€ 159,60 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Ankerkraut BBQ Rub "Texas Chicken"

    Ankerkraut BBQ Rub "Texas Chicken", Razpršilnik, 230g

    • pikantno
    • idealno za perutnino
    • primerno tudi za zelenjavo
    € 9,99 (€ 43,43 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Arche Naturküche Bio Shiro Miso

    Arche Naturküche Bio Shiro Miso, 300 g

    • narejeno iz riža in soje
    • sladka in slana aroma
    • idealno za juhe in omake
    € 9,99 (€ 33,30 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Rapunzel Bio bourbonska vanilja v prahu

    Rapunzel Bio bourbonska vanilja v prahu, 15 g

    • mleto
    • edinstven okus
    • fermentirano ročno
    € 15,99 (€ 1.066,00 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sonnentor Bio Sladka paprika

    Sonnentor Bio Sladka paprika, 50 g

    • zelo aromatična dišava
    • aromatična sladkost
    • prijetno dimljena nota
    € 2,89 (€ 57,80 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sonnentor Vanilija, mleta

    Sonnentor Vanilija, mleta, 10 g

    • prava vanilija
    • cvetlične note
    • sladek in kremast okus
    € 14,89 (€ 1.489,00 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Wiberg Pisani poper

    Wiberg Pisani poper, 43 g

    • mešanica popra
    • prijetno pekoč in aromatičen
    • visokokakovosten keramični mlinček
    € 1,84 € 3,69 (€ 42,79 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Dr. Oetker Aroma za peko Finesse, 3 vrečke

    Dr. Oetker Aroma za peko Finesse, 3 vrečke, Limona (18 g)

    • posebej aromatično
    • za torte, piškote & še več
    • za 250 g moke ali 500 ml tekočine
    € 1,99 (€ 110,56 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Cosmoveda Tamarind pasta - bio

    Cosmoveda Tamarind pasta -​ bio, 250 g

    • za ribe, meso in perutnino na žaru
    • s sladko-kislim okusom
    € 9,89 (€ 39,56 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sonnentor Vdova Boltes za pečenega piščanca

    Sonnentor Vdova Boltes za pečenega piščanca, 35 g

    • pikantna aroma
    • sredozemske zeliščne note
    • prijetna ostrina
    € 4,29 (€ 122,57 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sonnentor Čili kosmiči

    Sonnentor Čili kosmiči, 45 g

    • za testenine, omake, karije in marinade
    • vegansko in vegetarijansko
    • ročno pakirano
    € 3,19 (€ 70,89 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Herbaria Mešanica začimb "Wilde Hilde"

    Herbaria Mešanica začimb "Wilde Hilde", 100 g

    • spodbuja vse okuse
    • primerno za različne solate
    • s koprom, sladkim korenom in mirto
    € 7,99 (€ 79,90 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sonnentor Žafran nitke

    Sonnentor Žafran nitke, 0,50 g

    • zemeljski okus mošusa
    • impresivna rdeča barva
    • grenko pikantno
    € 6,99 (€ 13.980,00 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Arche Naturküche Bio Mugi miso

    Arche Naturküche Bio Mugi miso, 300 g

    • ječmenova in sojina pasta
    • pikantno & aromatično
    • fermentirano & pasterizirano
    € 7,49 (€ 24,97 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Cosmoveda BIO čebula

    Cosmoveda BIO čebula, 10 g

    • izredno aromatična
    • za juhe, enolončnice in zelenjavne jedi
    € 1,41 € 1,49 (€ 141,00 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sonnentor Mlet enosemenski triplat

    Sonnentor Mlet enosemenski triplat, 40 g

    • izjemna barva
    • pikantna aroma
    • vsestransko
    € 2,69 (€ 67,25 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    La Chinata Kosmiči rdeče paprike v mlinčku

    La Chinata Kosmiči rdeče paprike v mlinčku, Pekoča (24 g)

    • fini mlinček
    • s posušeno papriko
    • inovativno in praktično
    € 4,99 (€ 207,92 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    KOTÁNYI Origano, drobljen

    KOTÁNYI Origano, drobljen, 82 g

    • pikantno-trpko
    • zelo aromatično
    • bogato z eteričnimi olji
    € 5,09 (€ 62,07 / kg)

    Dostava do 13. oktober

    Rapunzel Bio datljev sirup

    Rapunzel Bio datljev sirup, 250 g

    • sadno sladilo
    • za smutije, sladice, mueslije in drugo
    • primerno tudi za pikantne jedi
    € 3,49 (€ 13,96 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sonnentor Začimbe za medenjake, mlete

    Sonnentor Začimbe za medenjake, mlete, 40 g

    • vsestranske začimbe
    • s toplo aromo
    • s slastnim cimetom
    € 3,19 (€ 79,75 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Sonnentor Čemaž - narezan

    Sonnentor Čemaž -​ narezan, 18 g

    • okus spominja na česen
    • vsestransko uporaben
    • z nepogrešljivo aromo
    € 2,69 (€ 149,44 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Naj bodo orientalske, indijske, afriške ali iz drugih predelov našega planeta – začimbe in zelišča dajejo jedem pravi in značilen okus.