Zvezdasti janež za začinjanje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Zvezdasti janež: 6 izdelkov

Sonnentor Zvezdasti janež

Sonnentor Zvezdasti janež, 25 g

  • dekorativna začimba
  • s sladko aromo
  • idealno za peko in kompote
€ 3,29 (€ 131,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Mlet BIO zvezdast janež

Cosmoveda Mlet BIO zvezdast janež, 75 g

  • za sladice in juhe
  • za zelenjavo in kari
€ 11,89 (€ 158,53 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Celosten BIO zvezdast janež

Cosmoveda Celosten BIO zvezdast janež, 8 g

  • za sladice in juhe
  • za zelenjavo in kari
€ 2,49 (€ 311,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Zvezdasti janež, cel

KOTÁNYI Zvezdasti janež, cel, 225 ml (35 g)

  • pikantna topla aroma
  • spominja na sladki koromač
  • priljubljena začimba
€ 5,99 (€ 171,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Österreichische Bergkräuter Zvezdast janež

Österreichische Bergkräuter Zvezdast janež, 25 g

  • okras za sladice
  • za kitajsko kuhanjo
€ 3,49 (€ 139,60 / kg)

Dostava do 21. oktober

Pfefferdieb Bio zvezdasti janež, cel

Pfefferdieb Bio zvezdasti janež, cel, 50 g

  • poln okusa
  • popolno za božič
  • sladka in pikantna aroma
€ 7,49 (€ 149,80 / kg)

Dostava do 6. oktober