Črna kumina za kuhanje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Črna kumina: 5 izdelkov

Sonnentor Črna kumina bio

Sonnentor Črna kumina bio, 50 g

  • prefinjena aroma
  • poprast okus
  • vsestransko uporabno
€ 2,87 € 3,19 (€ 57,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Bio Semena črne kumine

Ölmühle Solling Bio Semena črne kumine, 500 g

  • izvor: Egipt
  • nežnega in polnega okusa
  • bogata z eteričnimi olji
€ 8,90 € 9,89 (€ 17,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda BIO črna kumina

Cosmoveda BIO črna kumina, 35 g

  • bolj grenka kot poper
  • za karije in perutnino i.t.d.
€ 3,59 € 3,99 (€ 102,57 / kg)

Dostava do 7. oktober

Herbaria Bio črna kumina

Herbaria Bio črna kumina, 40 g

  • oreškasto-poprast okus
  • stresalnik iz stekla
  • za ponovno polnjenje
€ 4,49 € 4,99 (€ 112,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Črna kumina, cela

KOTÁNYI Črna kumina, cela, 100 ml

  • popolno za indijske in orientalske jedi
  • oreškast, rahlo sladek okus
  • grenko in nekoliko pikantno
€ 3,49 (€ 34,90 / l)

Dostava do 7. oktober