Ingver za kuhanje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Ingver: 11 izdelkov

Sonnentor Ingver, mleti

Sonnentor Ingver, mleti, 30 g

  • topla aroma
  • idealno za čaj
  • intenzivno oster
€ 2,39 (€ 79,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Mlet BIO ingver

Cosmoveda Mlet BIO ingver, 250 g

  • prihaja iz Azije
  • krepi Agni
€ 17,94 € 18,89 (€ 71,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio limonin ingver, mleti

Spice for Life Bio limonin ingver, mleti, 70 g

  • Limonino-pikanten okus
  • S Šrilanke
  • Uporablja se lahko na več načinov
€ 6,99 (€ 99,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI BIO ingver, mleti

KOTÁNYI BIO ingver, mleti, 43 g

  • za pecivo, kompote in kuhano vino
  • topla začimba
  • s citrusno noto
€ 3,99 (€ 92,79 / kg)

Dostava do 6. oktober

Exotic Food Sesekljan ingver v sojinem olju

Exotic Food Sesekljan ingver v sojinem olju, 100 g

  • fino sesekljan ingver v sojinem olju
  • pripravljen za curryje, jedi iz voka in pomake
  • prihrani čas in je praktičen
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Ingver mleti

KOTÁNYI Ingver mleti, 28 g

  • za kulinarični ognjemet
  • nepogrešljiv v azijski kuhinji
€ 2,99 (€ 106,79 / kg)

Dostava do 6. oktober

Regional Co. Ingver

Regional Co. Ingver, 50 g

  • pekoče in citrusno
  • posebej aromatično
  • idealno za oplemenitenje
€ 5,89 (€ 117,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Pfefferdieb Bio ingver v prahu, mleti

Pfefferdieb Bio ingver v prahu, mleti, 250 g

  • za čaj in začimbe
  • aromatično
  • z začinjenimi in sladkimi notami
€ 9,99 (€ 39,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio ingver, mleti

Alnatura Bio ingver, mleti, 45 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • mleto
€ 2,49 (€ 55,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Österreichische Bergkräuter Ingver

Österreichische Bergkräuter Ingver, Prašek (25 g)

  • sadno-oster okus
  • pomiri želodec
  • vsestransko uporabno
€ 3,29 (€ 131,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio ingver v prahu

Ölmühle Solling Bio ingver v prahu, 500 g

  • Pikanten in začinjen okus
  • Brez dodatkov
  • Iz nadzorovanega ekološkega gojenja
€ 13,89 (€ 27,78 / kg)

Dostava do 20. oktober