Nagelj za kuhanje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Nagelj: 6 izdelkov

Sonnentor Klinčki

Sonnentor Klinčki, Cel (35 g)

  • intenzivni okus
  • vsestransko uporabni
  • osnovna sestavina 5 začimb v prahu
€ 3,05 € 3,39 (€ 87,14 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Mleti BIO klinčki

Cosmoveda Mleti BIO klinčki, 80 g

  • vsebuje eugenol, pinen in vanilin
  • iz nadzorovane ekološke pridelave
€ 8,99 € 9,99 (€ 112,38 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pfefferdieb Bio klinčki, celi, ročno izbrani

Pfefferdieb Bio klinčki, celi, ročno izbrani, 250 g

  • čudovita aroma
  • pravična proizvodnja in visoka kakovost
  • idealno za omake in marinade
€ 11,69 € 12,99 (€ 46,76 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Klinčki mleti

KOTÁNYI Klinčki mleti, 20 g

  • harmonično s cimetom in muškatnim oreščkom
  • uporabljajte zmerno
€ 2,99 (€ 149,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Celostni BIO klinčki

Cosmoveda Celostni BIO klinčki, 70 g

  • vsebuje eugenol, pinen in vanilin
  • iz nadzorovane ekološke pridelave
€ 8,54 € 9,49 (€ 122,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Klinčki celi

KOTÁNYI Klinčki celi, 30 g

  • v praktični, hermetično zaprti stekleni embalaži
  • nepogrešljivi v punču in bovlah
€ 3,49 (€ 116,33 / kg)

Dostava do 7. oktober