Kastner - fini medenjaki iz Avstrije

Kombinacija tradicionalnih receptov in sodobnih pekovskih kreacij

Filtriranje in razvrščanje

Cene
Filter

Kastner: 6 izdelkov

Kastner Fina mešanica medenjakov

Kastner Fina mešanica medenjakov, 375 g

  • velika raznolikost
  • v ponovno uporabni škatli
  • obliti s čokolado, s čokoladnim dnom in dekorirani
€ 7,49 (€ 19,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kastner Srčki, preste in zvezdice

Kastner Srčki, preste in zvezdice, 300 g

  • posebej mehki
  • izbrane sestavine
  • obliti s temno čokolado
€ 4,99 (€ 16,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kastner Medeni medenjaki

Kastner Medeni medenjaki, 300 g

  • sočna tekstura
  • fine začimbe
  • s pravim čebeljim medom
€ 4,79 (€ 15,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kastner Marelični medenjaki

Kastner Marelični medenjaki, 185 g

  • sočna tekstura
  • sadni nadev
  • obliti s čokolado
€ 4,99 (€ 26,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kastner Mešanica medenjakov

Kastner Mešanica medenjakov, 300 g

  • tradicionalna receptura
  • raznolika mešanica
  • idealno za deljenje in obdarovanje
€ 4,99 (€ 16,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kastner Slivovi medenjaki

Kastner Slivovi medenjaki, 185 g

  • sadni nadev
  • tradicionalen užitek
  • obliti s čokolado
€ 4,99 (€ 26,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zgornjeavstrijsko družinsko podjetje Kastner že od leta 1559 izdeluje fino pecivo in specialitete po tradicionalnih recepturah. Poleg klasičnih medenjakov asortiman vključuje tudi kekse, vaflje in izbrane slaščičarske izdelke. Z ekološkimi certifikati in drugimi standardi kakovosti znamka povezuje zgodovinsko rokodelsko znanje s sodobnimi standardi.