Kastner Medeni medenjaki, 300 g

Pristna izdelava in nezamenljiv okus

€ 4,79

(€ 15,97 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • sočna tekstura
  • fine začimbe
  • s pravim čebeljim medom

Pogosto naročeno skupaj z Manner Medeni piškotki Weinbeisser, 180 g

Kastner Medeni medenjaki, 300 g € 4,79 (€ 15,97 / kg)
Manner Medeni piškotki Weinbeisser, 180 g € 2,69 (€ 14,94 / kg)
Skupna cena: € 7,48
Opis

Pravi čebelji med medenjakom podari značilno nežno sladkobo in prepoznavno aromo, ki jo cenijo in obožujejo že generacije. Harmonično usklajene začimbe ter sočna in mehka tekstura vsak grižljaj spremenijo v prijeten trenutek užitka. Prava klasika na krožniku, ki prebudi spomine in se odlično poda k prijetnim trenutkom ob čaju ali kavi.

Št. izd.: UNI-876270
Vsebina: 300 g
EAN: 9001734133003
Št.-Proizvajalca: 876270
Znamka: Kastner
Lahko vsebuje sledi: G - mleko, H - stročnice, N - sezam semena
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Sestavine

pšenična moka, sladkor, nežno grenka čokolada (Kakavova masa, sladkor, Kakavovo maslo, Emulgator (sojin lecitin)), izvleček vanilije, Med, Gluloza-Fruktoza-Sirup, začimbe, izvleček jabolk, polno jajce v prahu, obarvani sladkor (sladkor, Škrob (iz pšenice/koruze)), Glukosesirup, Koncentrat soka rdeče pese, Špinača v prahu, Barvilo (kurkumin), krompirjev škrob, sirup karamelnega sladkorja, sredstvo za vzhajanje (amonijev bikarbonat), Natrijev karbonat (500e), Kalijevkarbonat, aroma, maltodekstrin, kislinsko sredstvo (Acidum Lacticum (mlečna kislina))

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1528 / 365 kj / kcal
maščobe 0,5 g
  od tega nasičene maščobne kisline 3,4 g
ogljikovi hidrati 71 g
  od tega sladkor 47 g
beljakovine 5,1 g
Sol 0,37 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Franz Kastner GmbH, Lebzelterstraße 243, 4190, Bad Leonfelden, Avstrija, office@kastner-austria.at, www.kastner-austria.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Kastner Medeni medenjaki