Kastner Slivovi medenjaki, 185 g

Tradicionalno pecivo s sadnim jedrom

€ 4,99

(€ 26,97 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 185 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • sadni nadev
  • tradicionalen užitek
  • obliti s čokolado

Pogosto naročeno skupaj z Manner Vafljeva srca, Pomarančna krema (300 g)

Kastner Slivovi medenjaki, 185 g € 4,99 (€ 26,97 / kg)
Manner Vafljeva srca, Pomarančna krema (300 g) € 6,99 (€ 23,30 / kg)
Skupna cena: € 11,98
Opis

Ti slastni medenjaki združujejo preverjeno tradicijo z nadevom iz pravih sliv. Aromatičen sadež mehkemu, začinjenemu testu podari globoko sadno noto. Obliti s fino čokolado ustvarijo popolno harmonijo sladkega sadja, božičnih začimb in hrustljavega čokoladnega obliva. Posebna poslastica za vsako priložnost, idealna ob popoldanski kavi ali kot fino pecivo v adventnem času.

Št. izd.: UNI-877630
Vsebina: 185 g
EAN: 9001734001418
Št.-Proizvajalca: 877630
Znamka: Kastner
Lahko vsebuje sledi: C - jajce, H - stročnice, N - sezam semena
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Značilnosti: z alkoholom
Sestavine

26 % slive, 23 % Čokolada (sladkor, Kakavovo maslo, Polnovredno mleko v prahu, Kakavova masa, Emulgator (sojin lecitin)), izvleček vanilije, 23 % pšenična moka, Gluloza-Fruktoza-Sirup, Med, Arancin (olup pomaranče, Gluloza-Fruktoza-Sirup, sladkor, Kislinsko sredstvo: citronska kislina), začimbe, izvleček jabolk, olje pomaranče, sirup karamelnega sladkorja (Gluloza-Fruktoza-Sirup, sladkor), kakav v prahu, sredstvo za vzhajanje (amonijev bikarbonat), Natrijev karbonat (500e), Kalijevkarbonat, kislinsko sredstvo (Acidum Lacticum (mlečna kislina)), sredstvo za ohranjanje vlage (sorbitol), aroma, Konzervans (kalijev sorbat), alkohol

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1386 / 331 kj / kcal
maščobe 8,1 g
  od tega nasičene maščobne kisline 4,7 g
ogljikovi hidrati 59 g
  od tega sladkor 38 g
beljakovine 5,4 g
Sol 0,21 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Franz Kastner GmbH, Lebzelterstraße 243, 4190, Bad Leonfelden, Avstrija, office@kastner-austria.at, www.kastner-austria.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Kastner Slivovi medenjaki