Kastner Fina mešanica medenjakov, 375 g

Najboljše iz hiše Kastner

€ 7,49

(€ 19,97 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 375 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • velika raznolikost
  • v ponovno uporabni škatli
  • obliti s čokolado, s čokoladnim dnom in dekorirani

Pogosto naročeno skupaj z Manner Čokoladni medenjaki, 180 g

Kastner Fina mešanica medenjakov, 375 g € 7,49 (€ 19,97 / kg)
Manner Čokoladni medenjaki, 180 g € 4,99 (€ 27,72 / kg)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Odkrijte cel svet tradicionalne umetnosti peke medenjakov v pisani mešanici. Ta raznolika kombinacija združuje vrhunce iz asortimana: popolnoma obliti s fino čokolado, hrustljavo pomočeni s spodnje strani, okrašeni s pisanim dekorjem ali posuti s sladkimi mrvicami – tu vsak ljubitelj medenjakov najde svoj najljubši grižljaj. Mojstrsko usklajene božične začimbe in mehko testo poskrbijo za raznolik užitek ob vsaki skodelici čaja ali kave.

Št. izd.: UNI-870742
Vsebina: 375 g
EAN: 9001734004105
Št.-Proizvajalca: 870742
Znamka: Kastner
Lahko vsebuje sledi: G - mleko, H - stročnice, N - sezam semena
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Sestavine

pšenična moka, Gluloza-Fruktoza-Sirup, nežno grenka čokolada (Kakavova masa, sladkor, Kakavovo maslo, Emulgator (sojin lecitin)), izvleček vanilije, sladkor, Med, Arancin (olup pomaranče, Gluloza-Fruktoza-Sirup, sladkor, Kislinsko sredstvo: citronska kislina), lešniki, persipan (Marelične koščice, sladkor, invertni sladkorni sirup, krompirjev škrob), slive, začimbe, obarvani sladkor (sladkor, Škrob (iz pšenice/koruze)), Glukosesirup, Koncentrat soka rdeče pese, Špinača v prahu, Barvilo (kurkumin), sirup karamelnega sladkorja (Gluloza-Fruktoza-Sirup, sladkor), marelica, fige, krompirjev škrob, polno jajce v prahu, maltodekstrin, sončnično olje, kakav v prahu, aroma, sredstvo za ohranjanje vlage (sorbitol), sredstvo za vzhajanje (amonijev bikarbonat), Natrijev karbonat (500e), Kalijevkarbonat, kislinsko sredstvo (Acidum Lacticum (mlečna kislina))

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1549 / 370 kj / kcal
maščobe 8,1 g
  od tega nasičene maščobne kisline 4,1 g
ogljikovi hidrati 67 g
  od tega sladkor 39 g
beljakovine 5,6 g
Sol 0,32 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Franz Kastner GmbH, Lebzelterstraße 243, 4190, Bad Leonfelden, Avstrija, office@kastner-austria.at, www.kastner-austria.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Kastner Fina mešanica medenjakov