Trsni sladkor in rjavi sladkor za sladke kreacije

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Trsni sladkor in rjavi sladkor: 15 izdelkov

Wiener Zucker Rjavi sladkor

Wiener Zucker Rjavi sladkor, 500 g

  • Karamelizirano
  • Rafinirano s sirupom sladkornega trsa
  • Idealen je za piškote s kratko peko in medenjake
€ 3,49 (€ 6,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wiener Zucker Kandis rjavi sladkor

Wiener Zucker Kandis rjavi sladkor, 500 g

  • Karamelizirano
  • Idealno za tople napitke
  • Slastna pecilna sestavina za torte in piškote
€ 3,99 (€ 7,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio surovi trsni sladkor

Alnatura Bio surovi trsni sladkor, 1 kg

  • alternativa granuliranemu sladkorju
  • drobnozrnat
  • iz ekološke pridelave
€ 3,39 (€ 3,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Pra-sladkor bio

BioKing Pra-​sladkor bio, 1.000 g

  • karamelno sladnega okusa
  • za sladkanje in peko
€ 8,19 (€ 8,19 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Presni trsni sladkor Demerara Bio

BioKing Presni trsni sladkor Demerara Bio, 1.000 g

  • rahlo karamelna nota
  • idealno za sladkanje in peko
€ 6,89 (€ 6,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda BIO Jaggery surovi sladkor

Cosmoveda BIO Jaggery surovi sladkor, 400 g

  • bogat z minerali in melaso
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ajurvedski čajni, rjavi bomboni - Fair Trade

Cosmoveda Ajurvedski čajni, rjavi bomboni -​ Fair Trade, 400 g

  • okus karamele
  • kot nalašč za intenzivne čaje
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rjava sladkorna palčka (kandis sladkor za čaj)

Pfefferdieb Rjava sladkorna palčka (kandis sladkor za čaj), 12,50 g

  • odličen za črni čaj
  • sladna sladkost
  • izboljša okuse
€ 1,03 € 1,09 (€ 82,40 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bela sladkorna palčka (kandis sladkor za čaj)

Pfefferdieb Bela sladkorna palčka (kandis sladkor za čaj), 12,50 g

  • Posamezno zavito
  • Nežna sladkost
  • Idealno za čaj in druge pijače
€ 1,09 (€ 87,20 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio surovi trsni sladkor

Alnatura Bio surovi trsni sladkor, 500 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • papirnata embalaža
€ 1,99 (€ 3,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Davert Bio surovi trsni sladkor UFRA

Davert Bio surovi trsni sladkor UFRA, 1.000 g

  • idealno za torte, pecivo in sladice
  • iz projekta v Braziliji
  • bio kakovost
€ 4,79 (€ 4,79 / kg)

Dostava do 6. oktober

Majhna sladkorna palčka (palčka za espresso)

Pfefferdieb Majhna sladkorna palčka (palčka za espresso), 5 g

  • za užitek v kavi
  • karamelna sladkost
  • dopolnjuje pražene arome
€ 0,99 (€ 198,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Bio surovi trsni sladkor

Cosmoveda Bio surovi trsni sladkor, 400 g

  • pridobljeno iz Jaggeryja
  • večkrat kristaliziran
  • iz lastnih projektov pravične trgovine
€ 3,79 (€ 9,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio trsni sladkor

Alnatura Bio trsni sladkor, 500 g

  • visoka vsebnost melase
  • za peko in kuhanje
  • okus po karameli
€ 3,69 (€ 7,38 / kg)

Dostava do 13. oktober

Demmers Teehaus Rjavi kandirani sladkor za čaj

Demmers Teehaus Rjavi kandirani sladkor za čaj, 300 g

  • prefinjena in naravna nota karamele
  • odlično za močan črni čaj
  • tradicionalen postopek izdelave
€ 8,79 (€ 29,30 / kg)

Dostava do 21. oktober