Kristalni sladkor za peko in pripravo jedi

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Kristalni sladkor: 8 izdelkov

Wiener Zucker Sladkor za peko

Wiener Zucker Sladkor za peko, 1 kg

  • Idealno za rahlo pecivo
  • Lahko mešljivo
  • Lahko topno
€ 3,59 (€ 3,59 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio pesni sladkor

BIO PRIMO Bio pesni sladkor, 500 g

  • popoln za peko in sladkanje
  • iz sladkorne pese
  • iz ekološke pridelave
€ 2,39 (€ 4,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wiener Zucker Beli kandis sladkor

Wiener Zucker Beli kandis sladkor, 500 g

  • popoln za čaj in poparke
  • z odprtino za odpiranje
  • iz koncentriranih sladkornih raztopin
€ 2,99 (€ 5,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio želirni sladkor 2:1

Alnatura Bio želirni sladkor 2:1, 500 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • za sadne namaze, marmelado, žele in drugo
€ 2,49 (€ 4,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bake Affair Grobi okrasni sladkor

Bake Affair Grobi okrasni sladkor, 100 g

  • Idealno za pecivo iz kvašenega testa
  • Za okras
  • Zagotavlja hrustljav "grižljaj"
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Ayurveda kandis Fair Trade

Cosmoveda Ayurveda kandis Fair Trade, 400 g

  • za sladkanje naptikov, sladic in zeliščnih čajev
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wiener Zucker Fini kristalni sladkor

Wiener Zucker Fini kristalni sladkor, 1 kg

  • Finozrnato
  • Narejeno brez genskega spreminjanja
  • Za sladkanje hladnih in toplih jedi
€ 2,49 (€ 2,49 / kg)

Dostava do 13. oktober

Demmers Teehaus Beli kandirani sladkor za čaj

Demmers Teehaus Beli kandirani sladkor za čaj, 300 g

  • idealno za punč in kuhano vino
  • čista sladkoba, ki se počasi topi
  • zaokroži okus
€ 7,69 (€ 25,63 / kg)

Dostava do 21. oktober