Sezam za oplemenitenje jedi

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Sezam: 13 izdelkov

Herbaria Črni sezam

Herbaria Črni sezam, 45 g

  • sorta: Santa Cruz
  • ročno nabirano
  • iz Bolivije
€ 5,59 (€ 124,22 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Fandler Bio sezam

Ölmühle Fandler Bio sezam, 180 g

  • oreškast okus
  • visok odstotek selena
  • z veliko minerali
€ 6,59 (€ 36,61 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Gomasio z morskimi algami

Arche Naturküche Bio Gomasio z morskimi algami, 200 g

  • sezamovo seme, nori in morska sol
  • oreškasto & pikantno
  • alternativa kuhinjski soli
€ 3,39 (€ 16,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio sezamova semena, neoluščena

Alnatura Bio sezamova semena, neoluščena, 400 g

  • 100% bio
  • oreščkasto-grenak okus
  • vsestransko uporabno
€ 3,09 (€ 7,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Bio neluščne sezam

BioKing Bio neluščne sezam, 500 g

  • fino grenak okus
  • idealno za slane jedi
€ 5,59 (€ 11,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Davert Bio neoluščen sezam

Davert Bio neoluščen sezam, 500 g

  • intenzivno oreškast okus
  • vsestransko za pecivo in muesli
  • idealno za praženje za solate in omake
€ 4,99 (€ 9,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Bio črni sezam

Govinda Bio črni sezam, 200 g

  • vegansko
  • oreščkast okus
  • za oplemenitenje jedi
€ 4,49 (€ 22,45 / kg)

Dostava do 20. oktober

ITA-SAN Sezamova semena, bela, pražena

ITA-SAN Sezamova semena, bela, pražena, 95 g

  • nežno pražen beli sezam
  • fina oreškasta aroma in prijeten ugriz
  • idealno za sushi, bowle in pecivo
€ 3,49 (€ 36,74 / kg)

Dostava do 6. oktober

Herbaria Bio beli sezam

Herbaria Bio beli sezam, 45 g

  • blag, oreškast okus
  • stresalnik iz stekla
  • za ponovno polnjenje
€ 5,59 (€ 124,22 / kg)

Dostava do 6. oktober

ITA-SAN Sezamova semena, črna, pražena

ITA-SAN Sezamova semena, črna, pražena, 95 g

  • intenzivno pražen črni sezam
  • fina oreškasta aroma
  • popolno za sushi, bowle in pecivo
€ 3,79 (€ 39,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio črni sezam

Arche Naturküche Bio črni sezam, 125 g

  • čista sezamova semena
  • vsestranska uporaba
  • iz ajurvedske kuhinje
€ 5,59 (€ 44,72 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Davert Bio črni sezam

Davert Bio črni sezam, 200 g

  • aromatično oreškast okus
  • idealno za suši in humus
  • vrhunec za pecivo in sladice
€ 3,39 (€ 16,95 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Bake Affair Bio sezam

Bake Affair Bio sezam, 100 g

  • olupljen
  • za pecivo ali kuhanje
  • odlično tudi za uživanje surovega
€ 6,89 (€ 68,90 / kg)

Dostava do 2. november