Lešniki za prigrizek

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Lešniki: 4 izdelki

Tartuflanghe Lešniki s sokom tartufov

Tartuflanghe Lešniki s sokom tartufov, 50 g

  • prelito s tartufovim sokom
  • idealno kot aperitiv
  • posebej aromatično
€ 5,30 € 5,89 (€ 106,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

BioKing Bio lešniki

BioKing Bio lešniki, 200 g

  • sestavina za peko ali pa kot prigrizek
  • poreklo: EU
€ 5,12 € 5,69 (€ 25,60 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Alnatura Bio lešnikova jedrca

Alnatura Bio lešnikova jedrca, 200 g

  • velikoplodna sorta
  • ekološka kakovost
  • vsestranska uporaba
€ 6,47 € 7,19 (€ 32,35 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Seeberger Lešnikova jedrca

Seeberger Lešnikova jedrca, 200 g

  • sorta "Round Roman"
  • polnega okusa
  • kot topping ali prigrizek
€ 5,39 € 5,99 (€ 26,95 / kg)

Trenutno ni na zalogi