Konopljina semena za oplemenitenje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Konopljina semena: 6 izdelkov

Alnatura Bio oluščena konopljina semena

Alnatura Bio oluščena konopljina semena, 200 g

  • prefinjen okus po oreščkih
  • za muesli, juhe in solate
  • brez opojnega učinka
€ 4,31 € 4,79 (€ 21,55 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Semena konoplje, neolupljena EG-Bio

Ölmühle Solling Semena konoplje, neolupljena EG-​Bio, 500 g

  • presna kakovost hrane
  • vsestransko
  • iz certificirane ekološke pridelave
€ 7,28 € 8,09 (€ 14,56 / kg)

Dostava do 3. november

Govinda Bio konopljina semena

Govinda Bio konopljina semena, 150 g

  • z nenasičenimi maščobnimi kislinami
  • kot dodatek pekovskim jedem in testeninam
  • oreškasta aroma
€ 4,85 € 5,39 (€ 32,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Davert Bio oluščena konopljina semena

Davert Bio oluščena konopljina semena, 150 g

  • oreškasta, blaga aroma
  • vsestranski posip za sklede in drugo
  • visoka bio kakovost
€ 4,49 € 4,99 (€ 29,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Schalk Mühle Ekološko seme konoplje

Schalk Mühle Ekološko seme konoplje, 300 g

  • Odličen kot preliv za solate
  • Olupljen in neobdelan
  • Z aminokislinami
€ 10,70 € 11,89 (€ 35,67 / kg)

Dostava do 21. oktober

Bake Affair Bio konopljina semena

Bake Affair Bio konopljina semena, 90 g

  • neolupljena
  • oreškasta aroma
  • topping za kruh, solate in muesli
€ 5,21 € 5,79 (€ 57,89 / kg)

Trenutno ni na zalogi