Soletti Wild Pretzels - Tomato Pesto Style, 100 g
Prigrizki z mediteranskim okusom
€ 3,99
(€ 39,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- zelo hrustljavo
- intenziven okus
- idealno za zabave
Ustrezni izdelki
Opis
Hrustljave prestice z bogatim, mediteranskim okusom, obogatene z notami paradižnika in pesta. Hrustljavo pečene sproščajo intenzivno, harmonično aromo. Okusen in izviren prigrizek, idealen za slasten odmor kadar koli v dnevu.
| Št. izd.: | XFA-KEL-10002209 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9000159162353 |
| Št.-Proizvajalca: | 10002209 |
| Znamka: | Soletti |
| Vrsta prehrane: | Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
pšenična moka, repično olje, sol, pšenični slad, Paradižnik v prahu, mocarela v prahu, Čebula v prahu, česen v prahu, Kvas, sladkor, izvleček kvasa, naravna aroma, mlečni koncentrat, sredstvo za vzhajanje (natrijev hidrogenkarbonat), sredstvo za uravnavanje kislosti (Natrijevhidroksid)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1691 / 404 kj / kcal |
| maščobe | 7,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,7 g |
| ogljikovi hidrati | 70 g |
| od tega sladkor | 0,8 g |
| vlaknine | 4,2 g |
| beljakovine | 12 g |
| Sol | 2,8 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Avstrija, www.kellys.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Soletti Wild Pretzels - Tomato Pesto Style
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov