Demmers Teehaus Sadni čaj "Hvala", 100 g
Iskrena zahvala iz čajne skodelice
€ 9,69
(€ 96,90 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- ljubek cvetlični videz za darilo
- izbrana, sadna aroma breskve
- obogateno z drobnimi koščki breskve
Ustrezni izdelki
Opis
Ta ljubeče oblikovana posebna izdaja je popolno, okusno darilce, s katerim se lahko dragoceni osebi iz srca zahvalite. Zelo aromatična sadna mešanica združuje osvežilno osnovo iz hibiskusa, šipkovih lupin in hrustljavih koščkov jabolk s prefinjeno svežino pomarančnih lupin.
Popoln vrhunec recepture so liofilizirani, fino sladkani koščki breskev, ki temu vrhunskemu čaju v rinfuzi podarjajo čudovito poletno sladkobo in intenzivno sadno aromo.
Doziranje:
8–9 čajnih žličk na liter
| Št. izd.: | DT-00-09659 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9004163326671 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-09659 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Čas namakanja: | 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez kofeina |
Sestavine
olup šipka, Hibiskus, koščki jabolk, olup pomaranče, aroma, liofilizirani, sladkani koščki breskev
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 0,8 g |
| od tega sladkor | 0,4 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus Sadni čaj "Hvala"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov