Soletti Wild Pretzels - Oriental Curry Style, 100 g
Preste, začinjene z orientalskimi začimbami za kari
€ 3,99
(€ 39,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vegansko
- s curry začimbami
- idealno za zabave
Ustrezni izdelki
Opis
Hrustljave preste s pikantnim in izvirnim okusom, navdihnjeni z okusi azijske kuhinje. Zlato rjavo pečene in obogatene z aromatično mešanico curryja, očarajo z ravnovesjem pikantnih in slanih not. Okusen in dišeč prigrizek, popoln za spremembo vaše rutine z eksotičnim pridihom.
Sestavine
pšenična moka, repično olje, sol, pšenični slad, začimbe, Čebula v prahu, Kvas, sladkor, izvleček kvasa, naravna aroma, sredstvo za vzhajanje (natrijev hidrogenkarbonat), Barvilo (izvleček paprike), sredstvo za uravnavanje kislosti (Natrijevhidroksid)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1696 / 405 kj / kcal |
| maščobe | 7,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,7 g |
| ogljikovi hidrati | 70 g |
| od tega sladkor | 1,3 g |
| vlaknine | 4,2 g |
| beljakovine | 12 g |
| Sol | 2,7 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Avstrija, www.kellys.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Soletti Wild Pretzels - Oriental Curry Style
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov