Conte de Cesare Paradižnik v kosih z baziliko in origanom, 400 g
Sredozemski užitek za vašo pico
€ 2,99
(€ 12,46 / kg Neto plod, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- na soncu dozoreli roma paradižniki
- obogateno z baziliko in origanom
- nežna predelava po obiranju
Ustrezni izdelki
Opis
Ta paradižnikova pulpa je narejena iz skrbno izbranih paradižnikov sorte Roma in predelana v 12 urah po obiranju, da se ohrani njihova svežina. Obogatena z ročno nabrano baziliko in origanom, prinaša ves pristen okus italijanske tradicije, zahvaljujoč velikim kockam paradižnika z njihovim intenzivnim in pristnim okusom. Stalni nadzor kakovosti zagotavlja visokokakovosten izdelek, idealen za dodajanje bogate in prefinjene arome pici, omakam in mediteranskim receptom.
| Št. izd.: | EDH-10829522 |
|---|---|
| Vsebina: | 400 g |
| EAN: | 9004698205229 |
| Št.-Proizvajalca: | 10829522 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 96 / 23 kj / kcal |
| maščobe | 0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 3,9 g |
| od tega sladkor | 3,9 g |
| beljakovine | 1,2 g |
| Sol | 0,15 g |
Sestavine
60 % Paradižnik, Paradižnikov sok, sol, 0,04 % Bazilika, 0,03 % origano
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Paradižnik v kosih z baziliko in origanom
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov