Haas Puding (111 g)
Pudingov užitek in raznolikost za vse
€ 1,99
(€ 17,93 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- fin okus pudinga
- hitro in enostavno pripravljeno
- za velike in majhne gurmane
Opis
Pudingi znamke Haas prinašajo sladko raznolikost v kuhinjo in navdušujejo s svojim intenzivnim okusom. Naj bo kot klasična sladica za vso družino ali kot fina sestavina za torte in peciva, te specialitete velikim in majhnim ljubiteljem pudinga vedno ponudijo pravi trenutek užitka.
| Št. izd.: | EDH-1006735 |
|---|---|
| Vsebina: | 111 g |
| EAN: | 9055500118138 |
| Št.-Proizvajalca: | 1006735 |
| Znamka: | Haas |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
koruzni škrob, Instant karamela (karamela, maltodekstrin), aroma
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1457 / 348 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 87 g |
| od tega sladkor | 0,2 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Puding
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov