Conte de Cesare Sušeni paradižniki in črne olive, 285 g
Soncu izpostavljeno doživetje okusov in sredozemski užitek
€ 5,99
(€ 21,02 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vegansko
- posušeno na soncu
- s črnimi olivami
Ustrezni izdelki
Opis
Posušeni paradižniki in olive združujejo intenziven okus posušenih paradižnikov z nežnim okusom črnih oliv. Ta mediteranska specialiteta je idealna kot omaka za testenine, v solatah ali kot predjed na toastu.
| Št. izd.: | EDH-10855340 |
|---|---|
| Vsebina: | 285 g |
| EAN: | 9004698553412 |
| Št.-Proizvajalca: | 10855340 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 846 / 202 kj / kcal |
| maščobe | 17 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2 g |
| ogljikovi hidrati | 6,3 g |
| od tega sladkor | 5,6 g |
| beljakovine | 3 g |
| Sol | 2 g |
Sestavine
45 % sončnično olje, 39 % rehidrirani paradižniki (posušeni paradižnik, voda), 13 % olive, vinski kis, sol, Origani posušen, sredstvo za uravnavanje kislosti (citronska kislina), antioksidanti (askorbinska kislina), stabilizator barve (železov glukonat)
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Sušeni paradižniki in črne olive
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov