Bauck Mühle Bio browniji, 400 g
Mešanica za peko brownijev brez glutena
€ 3,99
(€ 9,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- s polnozrnato riževo moko
- posebej čokoladno
- tudi za cvrtnik na vroč zrak (Airfryer)
Ustrezni izdelki
Opis
Ekološka mešanica za peko brownijev brez glutena znamke Bauck Mühle vas povsem približa klasičnemu čokoladnemu užitku – z recepturo na osnovi polnozrnate riževe in koruzne moke namesto pšenične, a še vedno čudovito sočno in intenzivno čokoladno. Najfinejši lističi temne čokolade in manj masten kakav v prahu dajejo testu čokoladno-sladko aromo, medtem ko se po vaši kuhinji širi mikaven vonj. Za vas to pomeni nezapleteno izkušnjo peke, ki uspe tudi vegansko (brez mleka in jajc) ter je bogata z okusom.
Priprava z jajcem:
Za 1 model za torte (26 cm) ali 1 pekač (pribl. 20 cm x 20 cm), 6 velikih ali 12 majhnih brownijev.
Dodatne sestavine: 200 g zmehčanega masla, 2 jajci in 100 ml mleka
- Pečico segrejte na 175 °C (zgornje in spodnje gretje).
- Vsebino stresite v posodo.
- Zmešajte z 200 g zmehčanega masla in 2 jajcema. Nato počasi vmešajte še 100 ml mleka.
- Maso razporedite po pekaču in jo zgladite.
- Pecite na srednji rešetki približno 25 minut.
- Pustite, da se dobro ohladi, in narežite na kose.
Priprava brez jajc:
Dodatne sestavine: 150 g zmehčane margarine, 2 ravni čajni žlički rožičeve moke (ali 2 ravni jušni žlici sojine moke) in 100 ml vode ali sojinega napitka
- Pečico segrejte na 175 °C (zgornje in spodnje gretje).
- V loncu stopite 150 g (veganske) margarine in dodajte 100 ml hladne vode ali sojinega napitka.
- Mešanico za brownije stresite v posodo in vmešajte 2 ravni čajni žlički rožičeve moke ali 2 ravni jušni žlici sojine moke.
- Dodajte mešanico margarine in vode ter zmešajte v gladko maso.
- Maso razporedite po pekaču in jo zgladite.
- Pecite na srednji rešetki približno 25 minut.
- Pustite, da se dobro ohladi, in narežite na kose.
Priprava v cvrtniku na vroč zrak (Airfryer):
- Maso pripravite po zgornjih navodilih in jo napolnite v 2 stekleni posodi / pekača za Airfryer (pribl. 1 liter) ali v 1 velik pekač (pribl. 2,6 litra).
- Pecite v programu za peko pri 160 °C približno 25 min.
- Opomba: Upoštevajte navodila proizvajalca – rezultat se lahko razlikuje glede na napravo.
| Št. izd.: | MM-362938 |
|---|---|
| Vsebina: | 400 g |
| EAN: | 4015637822990 |
| Št.-Proizvajalca: | 362938 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Oznaka Bio |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, G - mleko, H - stročnice, M - gorčica, N - sezam semena, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1654 / 395 kj / kcal |
| maščobe | 5,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 3,1 g |
| ogljikovi hidrati | 81 g |
| od tega sladkor | 54 g |
| vlaknine | 4,2 g |
| beljakovine | 4 g |
| Sol | 0,17 g |
Sestavine
sladkor pese[1], koruzni škrob[1], 15 % Schokoblätter[1] (trsni sladkor[1], Kakavova masa[1], Kakavovo maslo[1], Emulgator (sončnični lecitin[1])), riževa polnozrnata moka[1], 8 % kakav v prahu z nizko vsebnostjo maščob[1], gostilo (Guar gumi moka[1]), zmlete psyllium luščine[1], Kamena sol, Vanilija[1]
- iz kontrolirane ekološke pridelave
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio browniji
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov