BioArt Bio Barbecue Sauce - omaka za žar, 250 ml
Pikanten užitek za žar in kuhinjo
€ 6,99
(€ 27,96 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- dimljen, pikanten okus
- s sadnim paradižnikovim pirejem
- vsestransko uporabno
Ustrezni izdelki
Opis
Ta bio omaka za žar združuje sadno paradižnikovo mezgo z nežno sladkostjo in prijetno dimljeno začimbo. To ustvarja poln okus, ki se posebej dobro poda k jedem z žara, prigrizkom ali kreativnim omakam. Prav tako je idealna kot osnova za marinade in pomake.
| Št. izd.: | BIOG-306642 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 ml |
| EAN: | 9006241301501 |
| Št.-Proizvajalca: | 306642 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | Količina |
|---|---|
| energijska vrednost | 599 / 143 kj / kcal |
| maščobe | <0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,01 g |
| ogljikovi hidrati | 33,1 g |
| od tega sladkor | 30 g |
| beljakovine | 1,1 g |
| Sol | 2,83 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Bio Barbecue Sauce - omaka za žar
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov