Ankerkraut Mešanica začimb za burgerje - Spongebob (115 g)
Skrivnost iz Bikini Bottoma za burgerje in še več
€ 5,99
(€ 52,09 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- za meso in vegetarijanske jedi
- posebna izdaja z začimbo za burgerje
- idealno za polpete in ljubitelje žara
Ustrezni izdelki
Opis
Z mešanico SpongeBob Burger Mix boste legendarni original iz restavracije Krusty Krab pripravili kar v svoji domači kuhinji. Posebna receptura poskrbi za popolno začinjene polpete, ki po okusu močno prekašajo vse ostale in bodo s krožnikov zagotovo izginili v trenutku. Ne glede na to, ali prisegate na klasično mleto meso ali pa ustvarjate inovativne različice burgerjev iz ostankov zelenjave, bo ta mešanica vsak vaš obrok spremenila v pravi kulinarični vrhunec na štedilniku ali žaru.
| Št. izd.: | AK-4062988842962 |
|---|---|
| Vsebina: | 115 g |
| EAN: | 4062988842962 |
| Št.-Proizvajalca: | 4062988842962 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Lahko vsebuje sledi: | L - zelena, M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
morska sol, čebula, Česen, sladka paprika, Zdrobljen čili, črni poper (Piper nigrum)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 758 / 181 kj / kcal |
| maščobe | 1,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 30 g |
| od tega sladkor | 16 g |
| beljakovine | 6 g |
| Sol | 49,6 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Mešanica začimb za burgerje - Spongebob
Priljubljene kategorije:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov