BioArt Bio čokolada "Za najboljšo mamico", 70 g

Kremasta čokolada sreča fino aromo kave

€ 7,99

(€ 114,14 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • sladko in aromatično
  • za posebne trenutke
  • harmoničen okus

Pogosto naročeno skupaj z BioArt Bio čokolada "Iz srca", 70 g

BioArt Bio čokolada "Za najboljšo mamico", 70 g € 7,99 (€ 114,14 / kg)
BioArt Bio čokolada "Iz srca", 70 g € 7,99 (€ 114,14 / kg)
Skupna cena: € 15,98
Opis

Ta čokoladna kreacija združuje nežno mlečno čokolado z intenzivno aromo kave. Uravnotežena kombinacija kremne sladkobe in fine note kave poskrbi za harmonično doživetje okusa. Idealno za vse mamice, ki obožujejo klasične kombinacije užitkov iz čokolade in kave.

Št. izd.: BIOG-325727
Vsebina: 70 g
EAN: 9006241310596
Št.-Proizvajalca: 325727
Znamka: BioArt
Certifikati: EU Bio certifikat
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Sestavine

98 % mlečna čokolada[1] (trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], 22 % Polnovredno mleko v prahu[1], Kakavova masa[1], Emulgator (Lecitin[1])), Instant kava v prahu[1], naravna aroma kave[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2453 / 586 kj / kcal
maščobe 41 g
  od tega nasičene maščobne kisline 26 g
ogljikovi hidrati 48 g
  od tega sladkor 47 g
vlaknine 2,1 g
beljakovine 6,9 g
Sol 0,21 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Bio čokolada "Za najboljšo mamico"