Galup - sladkarije in piškoti

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Vrsta prehrane
Filter

Sladkarije in piškoti: 11 izdelkov

Galup Baci di Dama

Galup Baci di Dama, 150 g

  • brez glutena in laktoze
  • krhko testo in temna čokolada
  • z lešniki
€ 10,14 € 14,49 (€ 67,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Canestrelli

Galup Canestrelli, 200 g

  • nežno in masleno
  • lahka nota vanilije
  • idealno s čajem in kavo
€ 11,61 € 16,59 (€ 58,05 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Čokoladni piškoti

Galup Čokoladni piškoti, 200 g

  • nežni koščki čokolade
  • sladka aroma kakava
  • idealno ob kavi in čaju
€ 10,14 € 14,49 (€ 50,70 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Grissini s temno čokolado

Galup Grissini s temno čokolado, 150 g

  • hrustljav prigrizek
  • preliv iz temne čokolade
  • idealno za hiter prigrizek
€ 8,67 € 12,39 (€ 57,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Kokosovi piškoti

Galup Kokosovi piškoti, 150 g

  • nežen okus kokosa
  • hrustljavo in drobljivo
  • odlično s čajem in kavo
€ 6,29 € 8,99 (€ 41,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Jajce iz temne čokolade z lešnikovimi granulami

Galup Jajce iz temne čokolade z lešnikovimi granulami, 270 g

  • temna čokolada
  • s hrustljavimi lešniki
  • nežen užitek
€ 20,29 € 28,99 (€ 75,15 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Čokoladno jajce iz mlečne čokolade

Galup Čokoladno jajce iz mlečne čokolade, 150 g

  • nežna mlečna čokolada
  • kremna tekstura
  • idealno kot velikonočno darilo
€ 14,69 € 20,99 (€ 97,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Jajce iz temne čokolade

Galup Jajce iz temne čokolade, 150 g

  • temna čokolada
  • intenziven okus
  • idealno kot velikonočno darilo
€ 14,69 € 20,99 (€ 97,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Kakavovi piškoti

Galup Kakavovi piškoti, 150 g

  • hrustljava tekstura
  • intenziven okus kakava
  • odlično s čajem in kavo
€ 6,29 € 8,99 (€ 41,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Tostatelle

Galup Tostatelle, 400 g

  • opečeni panettone in rezine pandora
  • aroma masla, kandiranega sadja in vanilije
  • neustavljivo hrustljavo
€ 10,35 € 14,79 (€ 25,88 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Limonini piškoti

Galup Limonini piškoti, 150 g

  • svež, limonin okus
  • hrustljavo in aromatično
  • idealno k čaju in kavi
€ 6,29 € 8,99 (€ 41,93 / kg)

Dostava do 7. oktober