Galup - mazljive kreme

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke
Filter

Kreme: 5 izdelkov

Galup Lešnikovo-kakavova krema

Galup Lešnikovo-​kakavova krema, 200 g

  • posebej kremasta
  • nežna lešnikova nota
  • nežen okus kakava
€ 10,84 € 15,49 (€ 54,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Namaz iz pistacijeve kreme

Galup Namaz iz pistacijeve kreme, 200 g

  • 41 % pristnih sicilijanskih pistacij
  • narejeno z vrhunskim olivnim oljem
  • čudovito kremasto in intenzivno
€ 15,74 € 22,49 (€ 78,70 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Krema Marsala Zabaglione

Galup Krema Marsala Zabaglione, 250 g

  • tradicionalni recept
  • idealno za panettone in sladice
  • odlično samostojno ali s kavo
€ 12,87 € 18,39 (€ 51,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Lešnikova krema

Galup Lešnikova krema, 200 g

  • 50 % vsebnosti oreščkov
  • ekstra mazljivo
  • za kruh, pecivo in sladice
€ 11,54 € 16,49 (€ 57,70 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Kostanjeva krema

Galup Kostanjeva krema, 350 g

  • Sladki namaz
  • Oreškaasto-sladkast okus
  • Tudi za sladice
€ 13,89 (€ 39,69 / kg)

Dostava do 7. oktober