Galup - pekovski izdelki in torte

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke
Filter

Pekovski izdelki in torte: 15 izdelkov

Galup Tradicionalna Colombina

Galup Tradicionalna Colombina, 100 g

  • originalni recept z pomarančno pasto
  • s kandiranim sadjem
  • okrašeno z glazuro in sladkornimi posipami
€ 8,32 € 11,89 (€ 83,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Colomba z limono in marelico

Galup Colomba z limono in marelico, 750 g

  • hrustljava lešnikova glazura
  • s celimi mandlji in sladkornimi kristali
  • nežen mediteranski pridih
€ 23,09 € 32,99 (€ 30,79 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Colomba s črno češnjo in čokolado

Galup Colomba s črno češnjo in čokolado, 750 g

  • mehko pecivo iz kvasa
  • s kandiranimi češnjami Amarena
  • hrustljava lešnikova glazura
€ 24,14 € 34,49 (€ 32,19 / kg)

Dostava do 7. oktober

Giangalup

Galup Giangalup, 500 g

  • mehko in nežno pečeno
  • elegantna Gianduiotto oblika
  • idealno kot dodatek k velikonočnemu brunchu
€ 17,14 € 24,49 (€ 34,28 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Colomba s 3 čokoladami

Galup Colomba s 3 čokoladami, 750 g

  • brez kandiranega sadja
  • hrustljava lešnikova glazura
  • s celimi mandlji in sladkornimi kristali
€ 24,14 € 34,49 (€ 32,19 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Colomba Paradiso

Galup Colomba Paradiso, 750 g

  • z mletim sladkorjem za posip
  • brez kandiranega sadja
  • nežna aroma
€ 23,09 € 32,99 (€ 30,79 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Colomba Classic

Galup Colomba Classic, 1.000 g

  • naravno kvašena torta
  • z lešnikovo glazuro
  • sladko in aromatično
€ 27,64 € 39,49 (€ 27,64 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Colomba s hruškami in čokolado

Galup Colomba s hruškami in čokolado, 1.000 g

  • s kandiranimi hruškami in koščki čokolade
  • lešnikova glazura
  • granuliran sladkor in celi mandlji
€ 34,99 € 49,99 (€ 34,99 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Tradicionalna Colomba

Galup Tradicionalna Colomba, 750 g

  • tradicionalno velikonočno pecivo
  • prelito z lešnikovo glazuro
  • oplemeniteno s celimi mandlji
€ 23,09 € 32,99 (€ 30,79 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Colomba z breskvijo in vanilijo

Galup Colomba z breskvijo in vanilijo, 750 g

  • obogateno z vanilijo
  • lešnikova glazura
  • s celimi mandlji in sladkornimi kristali
€ 23,09 € 32,99 (€ 30,79 / kg)

Dostava do 7. oktober

Colomba z breskvijo, čokolado in amarettom

Galup Colomba z breskvijo, čokolado in amarettom, 750 g -​ papir

  • sadno in čokoladno
  • z mandlji in sladkornimi kristali
  • nežna velikonočna poslastica
€ 23,09 € 32,99 (€ 30,79 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Colomba z malinami in čokolado

Galup Colomba z malinami in čokolado, 750 g

  • tradicionalna velikonočna torta
  • z napol kandiranimi malinami
  • z lešnikovo glazuro
€ 23,09 € 32,99 (€ 30,79 / kg)

Dostava do 7. oktober

Galup Pandoro Classic

Galup Pandoro Classic, 1.000 g

  • izdelano ročno
  • praznična oblika
  • posebej puhasto testo
€ 32,49 (€ 32,49 / kg)

Dostava do 12. oktober

Carré z gozdnimi jagodami in belo čokolado

Galup Carré z gozdnimi jagodami in belo čokolado, 400 g

  • z lešnikovo glazuro in sladkornim posipom
  • sadno jagodičevje
  • pravokotna oblika
€ 10,19 (€ 25,48 / kg)

Razprodano

Galup Mini torta z jabolkom

Galup Mini torta z jabolkom, 100 g

  • slasten mini panettone
  • brez rozin
  • z lešnikovo glazuro in kandiranim jabolkom
€ 3,49 (€ 34,90 / kg)

Razprodano