Haas Konzervans za živila - Hassa, 30 g
Zanesljiva obstojnost in kakovost pri vkuhavanju
€ 1,09
(€ 36,33 / kg, vklj. 22% DDV
-
Haas
Želirno sredstvo Quittin 2:1
Hitro in enostavno sadno želiranje
€ 4,49(€ 93,54 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 1:1
Sadno želiranje z gospodinjskim sladkorjem in pektinom
€ 3,39(€ 99,71 / kg) -
Haas
Konzervans za živila - Hassa
Zanesljiva obstojnost in kakovost pri vkuhavanju
€ 1,09(€ 36,33 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 3:1
Sadno želiranje v najkrajšem času in brez maščob
€ 3,39(€ 70,63 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 4:1
Za konzerviranje z zmanjšano vsebnostjo sladkorja
€ 4,49(€ 93,54 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin - jagoda 2:1
Za konzerviranje z zmanjšano vsebnostjo sladkorja
€ 4,49(€ 93,54 / kg)
Lastnosti in prednosti
- zanesljivo pri zelenjavi in sadnih sokovih
- konzervira
- za živila in sadje z malo sladkorja
Opis
Konzervans Hassa je namenjen konzerviranju surove in kuhane zelenjave, marmelad in sadnih sokov. Pomaga zaščititi pripravke pred fermentacijo in rastjo plesni ter je še posebej primeren za živila z nizko vsebnostjo sladkorja.
| Št. izd.: | EDH-10016525 |
|---|---|
| Vsebina: | 30 g |
| EAN: | 9044400164000 |
| Št.-Proizvajalca: | 10016525 |
| Znamka: | Haas |
| Lahko vsebuje sledi: | G - mleko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
laktoza, Konzervansi (Natrijevbenzoat (E211)), kalijev sorbat
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1290 / 308 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 77 g |
| od tega sladkor | 77 g |
| beljakovine | 0,4 g |
| Sol | 7,7 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Konzervans za živila - Hassa
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov