Haas Želirno sredstvo Quittin 4:1, 48 g
Za konzerviranje z zmanjšano vsebnostjo sladkorja
€ 4,49
(€ 93,54 / kg, vklj. 22% DDV
-
Haas
Želirno sredstvo Quittin 2:1
Hitro in enostavno sadno želiranje
€ 4,49(€ 93,54 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 1:1
Sadno želiranje z gospodinjskim sladkorjem in pektinom
€ 3,39(€ 99,71 / kg) -
Haas
Konzervans za živila - Hassa
Zanesljiva obstojnost in kakovost pri vkuhavanju
€ 1,09(€ 36,33 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 3:1
Sadno želiranje v najkrajšem času in brez maščob
€ 3,39(€ 70,63 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 4:1
Za konzerviranje z zmanjšano vsebnostjo sladkorja
€ 4,49(€ 93,54 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin - jagoda 2:1
Za konzerviranje z zmanjšano vsebnostjo sladkorja
€ 4,49(€ 93,54 / kg)
Lastnosti in prednosti
- za marmelade, čatnije in želeje
- le 250 g sladkorja na 1 kg sadja
- enostavno in prostorsko varčno shranjevanje
Opis
Quittin 4:1 znamke Haas je želirno sredstvo, ki varčuje s sladkorjem in ga lahko pri vkuhavanju uporabite skupaj z običajnim gospodinjskim sladkorjem. Za pripravo enega kilograma sadja potrebujete le eno pakiranje te želirne pomoči in 250 gramov sladkorja.
| Št. izd.: | EDH-1006222 |
|---|---|
| Vsebina: | 48 g |
| EAN: | 9055500163077 |
| Št.-Proizvajalca: | 1006222 |
| Znamka: | Haas |
| Lahko vsebuje sledi: | G - mleko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
pektin (E440), laktoza, Dekstroza, 66 % kislinsko sredstvo (citronska kislina), konzervans (kalijevsorbat (E202)), olje oljne ogrščice v prahu (repično olje, maltodekstrin)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1302 / 311 kj / kcal |
| maščobe | 0,38 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,03 g |
| ogljikovi hidrati | 51,3 g |
| od tega sladkor | 51,13 g |
| beljakovine | 0,32 g |
| Sol | 0,81 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Želirno sredstvo Quittin 4:1
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov