Ankerkraut Ananasov curry "Pineapple Curry" - Spongebob, Stekleni kozarec z zamaškom iz plute (110 g)
Eksotična sadna moč in curry zabava
€ 5,99
(€ 54,45 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sadna nota ananasa
- skrivna formula za vašo kuhinjo
- idealno za riževe jedi
Ustrezni izdelki
Opis
Prinesite eksotični pridih iz Bikini Bottoma neposredno domov z izjemnim ananasovim curryjem. Navdihnjena s slavnim ananasom iz morskih globin, ta mešanica vašim jedem podari sadno-eksotično noto, zaradi katere bi celo Plankton spremenil svoje načrte. Naj gre za jedi iz ponve z vzhodnjaškim pridihom ali kreativne lastne kreacije – s to živahno mešanico bo vsak obrok postal sončna pustolovščina v vaši domači kuhinji.
| Št. izd.: | AK-4062988010613 |
|---|---|
| Vsebina: | 110 g |
| EAN: | 4062988010613 |
| Št.-Proizvajalca: | 4062988010613 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Lahko vsebuje sledi: | L - zelena, M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
morska sol, trsni sladkor, 20 % ananas v prahu, 20 % curry v prahu (kurkuma (Curcuma longa), Korijander, gorčična semena, semena grškega sena, sol, čili, Česen), sladkor kokosovih cvetov
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1185 / 283 kj / kcal |
| maščobe | 5,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,7 g |
| ogljikovi hidrati | 39 g |
| od tega sladkor | 25 g |
| beljakovine | 9,3 g |
| Sol | 14,3 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Ananasov curry "Pineapple Curry" - Spongebob
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov