Alnatura olja & kisi

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Olja & kisi: 22 izdelkov

Bio Origin Crema con "Aceto Balsamico di Modena ZGO

Alnatura Bio Origin Crema con "Aceto Balsamico di Modena ZGO, 250 ml

  • zgoščena konsistenca
  • kisla sadna aroma
  • za oplemenitenje močnih jedi
€ 3,49 (€ 13,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio laneno olje

Alnatura Bio laneno olje, 250 ml

  • okus po oreščkih z grenkimi notami
  • bogato z omega-3 maščobnimi kislinami
  • za rafiniranje in začinjanje
€ 2,49 (€ 9,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio deviško kokosovo olje

Alnatura Bio deviško kokosovo olje, 220 ml

  • eksotičen okus in naravno sladko
  • rafinira hrano in pecivo
  • nežno prvo stiskanje
€ 3,49 (€ 15,86 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio olje za cvrtje in peko

Alnatura Bio olje za cvrtje in peko, 750 ml

  • nevtralen okus
  • idealno za katerokoli vrsto kuhanja
  • iz sončničnih semen
€ 4,39 (€ 5,85 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio jabolčni kis

Alnatura Bio jabolčni kis, 500 ml

  • sadno in rahlo kislo
  • naravno motno in čisto
  • ekološka jabolka iz Nemčije
€ 2,29 (€ 4,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio olje oljne ogrščice, deviško

Alnatura Bio olje oljne ogrščice, deviško, 500 ml

  • iz prvega hladnega stiskanja
  • semenska aroma
  • idealno za marinade
€ 2,59 (€ 5,18 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio blago laneno olje

Alnatura Bio blago laneno olje, 250 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • bogato z omega-3 maščobnimi kislinami
€ 3,19 (€ 12,76 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio Condimento Bianco

Alnatura Bio Condimento Bianco, 500 ml

  • 5,5% kislost
  • blago in sadno
  • za marinade, prelive in pomake
€ 3,29 (€ 6,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio ekstra deviško oljčno olje

Alnatura Bio ekstra deviško oljčno olje, 500 ml

  • sadna aroma
  • vsestranska uporaba
€ 6,49 (€ 12,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio Origin grško ekstra deviško oljčno olje

Alnatura Bio Origin grško ekstra deviško oljčno olje, 500 ml

  • zelene in sadne note
  • bio kakovost
  • kuhanje, dušenje na pari in cvrtje
€ 9,99 (€ 19,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio beli vinski kis

Alnatura Bio beli vinski kis, 500 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • iz nežveplanega italijanskega belega vina
€ 2,29 (€ 4,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio kakavovo maslo

Alnatura Bio kakavovo maslo, 100 g

  • blag okus
  • primerno za porcioniranje
  • za peko
€ 8,19 (€ 81,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio konopljino olje, deviško

Alnatura Bio konopljino olje, deviško, 250 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • ni primerno za nosečnice, doječe matere in otroke
€ 5,49 (€ 21,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio oljčno olje za kuhanje

Alnatura Bio oljčno olje za kuhanje, 750 ml

  • lahko se segreva in je nevtralnega okusa
  • za pečenje, žar in praženje
  • 100% ekološka pridelava
€ 11,99 (€ 15,99 / l)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio malinov kis

Alnatura Bio malinov kis, 250 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • malinov kis
€ 3,99 (€ 15,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio deviško sezamovo olje

Alnatura Bio deviško sezamovo olje, 250 ml

  • oreščkast in blag okus
  • prvo hladno stiskanje
  • bio kakovost
€ 3,99 (€ 15,96 / l)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio Origin Dauno Gargano ZOP, Italija

Alnatura Bio Origin Dauno Gargano ZOP, Italija, 500 ml

  • garancija izvora
  • bio kakovost
  • vsestranska uporaba
€ 11,59 (€ 23,18 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio štajersko bučno olje

Alnatura Bio štajersko bučno olje, 100 ml

  • iz Avstrije
  • bio kakovost
  • za solate, juhe in sladice
€ 5,79 (€ 57,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio sončnično olje

Alnatura Bio sončnično olje, 500 ml

  • okus po semenih in oreščkih
  • bio kakovost
  • hladno stiskano
€ 2,49 (€ 4,98 / l)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio kokosovo olje v nevtralnem okusu

Alnatura Bio kokosovo olje v nevtralnem okusu, 400 ml

  • nevtralen okus
  • rastlinsko olje, ki se lahko segreva
  • idealno za pečenje
€ 6,49 (€ 16,23 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio olje oljne ogrščice 0,25L (od 5. meseca)

Alnatura Bio olje oljne ogrščice 0,25L (od 5. meseca), 250 ml

  • od 5. meseca
  • obogati dojenčkovo dopolnilno hrano
  • 100% bio in brez glutena
€ 2,99 (€ 11,96 / l)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio Aceto Balsamico di Modena ZGO

Alnatura Bio Aceto Balsamico di Modena ZGO, 500 ml

  • sladko-kislo
  • bio kakovost
  • vsestransko uporabno
€ 3,19 (€ 6,38 / l)

Dostava do 13. oktober