Alnatura - začimbne omake, začimbe & drugo

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Začimbne omake, začimbe & drugo: 1 - 30 od 48 izdelkov

Alnatura Bio sojina omaka Shoyu style

Alnatura Bio sojina omaka Shoyu style, 250 ml

  • slano-pikantno in intenzivno začinjeno
  • fermentira in zori 5 mesecev
  • idealno za azijske jedi
€ 3,39 (€ 13,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio majoneza

Alnatura Bio majoneza, 250 ml

  • z jajci in sončničnim oljem
  • kremasta tekstura
  • za oplemenitenje jedi
€ 2,89 (€ 11,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio cejlonski cimet

Alnatura Bio cejlonski cimet, 50 g

  • za sladice
  • fino mlet
  • 100% bio
€ 2,89 (€ 57,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio rdeča tajska curry pasta

Alnatura Bio rdeča tajska curry pasta, 135 g

  • osnova za kremni curry
  • pikantno in začinjeno z eksotičnim pridihom
  • veganski recept
€ 2,69 (€ 19,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio paradižnikov kečap

Alnatura Bio paradižnikov kečap, 500 ml

  • sadno in aromatično
  • s soljo in začimbami
  • za pomakanje in rafiniranje
€ 3,39 (€ 6,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio začimbna mešanica Ras el Hanout

Alnatura Bio začimbna mešanica Ras el Hanout, 60 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • 17 slanih in dišečih sestavin
€ 2,99 (€ 49,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio naribana limonina lupina

Alnatura Bio naribana limonina lupina, 5 g

  • fino sadno
  • z limoninim oljem
  • za pecivo in sladice
€ 0,89 (€ 178,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio Pesto Basilico

Alnatura Bio Pesto Basilico, 130 g

  • hitra priprava testenin
  • brez sira in česna
  • polnega okusa
€ 2,49 (€ 19,15 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio srednje pekoča gorčica

Alnatura Bio srednje pekoča gorčica, 200 g

  • nežna pikantnost
  • bio kakovost
  • vegansko
€ 1,59 (€ 7,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio paradižnikova pasta v tubi

Alnatura Bio paradižnikova pasta v tubi, 200 g

  • za začinjanje & oplemenitenje
  • izdelano iz italijanskih paradižnikov
  • dvojno koncentrirano
€ 1,99 (€ 9,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio curry začimbni ketchup

Alnatura Bio curry začimbni ketchup, 500 ml

  • pikantno-začinjeno
  • veganski recept
  • italijanski paradižnik
€ 3,29 (€ 6,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio blagi curry

Alnatura Bio blagi curry, 60 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • vsestransko uporabno
€ 2,99 (€ 49,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio pisani poper

Alnatura Bio pisani poper, 55 g

  • cela crna
  • sadna, sladkasta pikantnost
  • vsestranska uporaba
€ 3,19 (€ 58,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio veganska majoneza

Alnatura Bio veganska majoneza, 250 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • 51 % maščobe
€ 2,29 (€ 9,16 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio remulada

Alnatura Bio remulada, 250 ml

  • nežna aroma
  • bio kakovost
  • vsestranska uporaba
€ 2,69 (€ 10,76 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio italijanska zelišča

Alnatura Bio italijanska zelišča, 35 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • mešanica italijanskih zelišč
€ 1,99 (€ 56,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio nasekljani koper

Alnatura Bio nasekljani koper, 15 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • vsestransko uporabno
€ 1,99 (€ 132,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio Pesto alla Genovese

Alnatura Bio Pesto alla Genovese, 120 g

  • odlično za hitre obroke
  • bio kakovost
  • vsestransko uporabno
€ 2,79 (€ 23,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio pekoča gorčica

Alnatura Bio pekoča gorčica, 190 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • odlično za žar
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio Pesto Rosso

Alnatura Bio Pesto Rosso, 130 g

  • narejeno v Italiji
  • z ekstra deviškim olivnim oljem
  • (sušeni) paradižniki in sir
€ 2,89 (€ 22,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio orientalska kumina

Alnatura Bio orientalska kumina, 40 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • znano tudi kot kumin
€ 2,99 (€ 74,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio sladka gorčica

Alnatura Bio sladka gorčica, 190 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • sveže mleta gorčična semena
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio mangova sadna omaka

Alnatura Bio mangova sadna omaka, 250 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • 77 % mangov pire
€ 2,79 (€ 11,16 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio sladka mleta paprika

Alnatura Bio sladka mleta paprika, 70 g

  • blaga pikantnost
  • bio kakovost
  • vsestranska uporaba
€ 2,99 (€ 42,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio črni poper v zrnu, cel

Alnatura Bio črni poper v zrnu, cel, 70 g

  • rahlo citronski okus
  • bio kakovost
  • uporablja se lahko cel ali zmlet
€ 3,19 (€ 45,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio Pesto alla Calabrese

Alnatura Bio Pesto alla Calabrese, 120 g

  • bio kakovost
  • izdelano v Italiji
  • paprika, paradižnik, rikota in čili
€ 2,49 (€ 20,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio cejlonski cimet v palčkah

Alnatura Bio cejlonski cimet v palčkah, 6 kos.

  • bio kakovost
  • vegansko
  • notranje lubje cejlonskega cimetovega drevesa
€ 2,99 (€ 0,50 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio Salsa Dip Mild

Alnatura Bio Salsa Dip Mild, 245 ml

  • paradižnikova pomaka
  • sadno-pikantno
  • veganski recept
€ 2,69 (€ 10,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio začimba za kruh

Alnatura Bio začimba za kruh, 8 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • janež, komarček, koriander in kumina
€ 0,59 (€ 73,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio timijan

Alnatura Bio timijan, 20 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • zdrobljeno
€ 1,99 (€ 99,50 / kg)

Dostava do 6. oktober