Alnatura Bio Condimento Bianco, 500 ml

Kompozicija belega vinskega kisa in zgoščenega grozdnega mošta

€ 3,29

(€ 6,58 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • 5,5% kislost
  • blago in sadno
  • za marinade, prelive in pomake

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio zelenjavna jušna osnova, brez kvasa, za ponovno polnjenje, 290 g

Alnatura Bio Condimento Bianco, 500 ml € 3,29 (€ 6,58 / l)
Alnatura Bio zelenjavna jušna osnova, brez kvasa, za ponovno polnjenje, 290 g € 3,29 (€ 11,34 / kg)
Skupna cena: € 6,58
Opis

Aromatska sestava belega vinskega kisa in zgoščenega grozdnega mošta. Blag, saden okus se odlično poda k solatnim prelivom, lahkim omakam, marinadam in zelenjavnim jedem. S sestavinami iz italijanske ekološke pridelave in 5,5% kislostjo.

Če domišljiji pustite prosto pot:
Poskusite Condimento Bianco s sladicami in jagodami.

Št. izd.: MM-132524
Vsebina: 500 ml
EAN: 4104420030961
Št.-Proizvajalca: 132524
Znamka: Alnatura
Certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Vrsta prehrane: Vegan, Vegetarijansko
Izvor: Italija
Informacije o shranjevanju: Hraniti ločeno od svetlobe., Hraniti v suhem prostoru.
Izvor surovine: Italija
Sestavine

72 % beli vinski kis[1], 28 % Koncentrat grozdnega mošta[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva

Vsebuje sulfite.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 461 / 110 kj / kcal
maščobe 0,5 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,1 g
ogljikovi hidrati 23 g
  od tega sladkor 22 g
vlaknine 0,5 g
beljakovine 0,2 g
Sol 0,01 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio Condimento Bianco

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (50%)
4 Zvezdice
1 (50%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.