Riž za okusne recepte

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Riž: 1 - 30 od 107 izdelkov

Sapore di Sole Črni polnozrnati riž

Sapore di Sole Črni polnozrnati riž, 500 g

  • okusna priloga
  • naravni okus
€ 5,21 € 5,79 (€ 10,42 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sapore di Sole Rdeč polnozrnati riž

Sapore di Sole Rdeč polnozrnati riž, 500 g

  • iz Italije
  • čas kuhanja: 30-35 minut
  • idealno za hladne jedi in solate
€ 4,76 € 5,29 (€ 9,52 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ben's Original Express mlečni riž s cimetom

Ben's Original Express mlečni riž s cimetom, 220 g

  • brez umetnih barvil in arom
  • enostavna priprava
  • vegansko
€ 2,15 € 2,39 (€ 9,77 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ben's Original Express mlečni riž classic

Ben's Original Express mlečni riž classic, 220 g

  • brez umetnih barvil in arom
  • enostavna priprava
  • vegansko
€ 2,15 € 2,39 (€ 9,77 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ben's Original Dolgozrnati riž, 10 minut

Ben's Original Dolgozrnati riž, 10 minut, 2 kg

  • slastno puhasta in zrnata tekstura
  • hitra priprava
  • brez konzervansov
€ 9,44 € 10,49 (€ 4,72 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ben's Original Dolgozrnati riž v vrečki za kuhanje

Ben's Original Dolgozrnati riž v vrečki za kuhanje, 1 kg

  • v porcijskih vrečkah
  • z 2 porcijama riža v vsaki vrečki
  • okusna zrnata tekstura
€ 5,66 € 6,29 (€ 5,66 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio himalajski basmati riž, natur / polnozrnat

Rapunzel Bio himalajski basmati riž, natur / polnozrnat, 1 kg

  • tipična oreščkasta aroma
  • naravno in hranljivo
  • se ne lepi in čudovito diši
€ 6,11 € 6,79 (€ 6,11 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Črni ayurveda riž BIO

Cosmoveda Črni ayurveda riž BIO, 1 kg

  • oreščkast okus
  • močan polnozrnat riž
€ 11,33 € 12,59 (€ 11,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio rižev papir

Arche Naturküche Bio rižev papir, 150 g

  • tanki listi riževega papirja
  • za azijske finger-food prigrizke
  • enostavno za pripravo
€ 3,50 € 3,89 (€ 23,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sapore di Sole Carnaroli riž

Sapore di Sole Carnaroli riž, 1 kg

  • okroglo zrnat
  • sorta: Japonica
€ 8,00 € 8,89 (€ 8,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio riž za mlečni riž

Alnatura Bio riž za mlečni riž, 500 g

  • kratkozrnati riž za sladice
  • kremasto z ugrizom
  • enostavno za pripravo
€ 2,60 € 2,89 (€ 5,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Rapunzel Bio himalajski basmati riž, bel

Rapunzel Bio himalajski basmati riž, bel, 1 kg

  • dišeče in puhasto
  • idealna priloga
  • gojenje Himalajsko območje
€ 7,10 € 7,89 (€ 7,10 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio riž za suši

Arche Naturküche Bio riž za suši, 500 g

  • okroglozrnati riž Selenio
  • idealno za Nigiri & Maki
  • tudi kot priloga
€ 4,13 € 4,59 (€ 8,26 / kg)

Dostava do 7. oktober

BioKing Bio dolgozrnat riž neolupljen

BioKing Bio dolgozrnat riž neolupljen, 1.000 g

  • Goji se na mineralno bogatih tleh
  • Oreškast okus
€ 5,39 € 5,99 (€ 5,39 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ben's Original Rižota

Ben's Original Rižota, 1 kg

  • enostavna priprava
  • značilna kremastost
  • čvrsta zrna
€ 7,55 € 8,39 (€ 7,55 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio Himalaya riž basmati

Alnatura Bio Himalaya riž basmati, 1 kg

  • dolgozrnati riž
  • kratek čas kuhanja
  • aromatičen okus
€ 4,76 € 5,29 (€ 4,76 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitanu Bio riž Konjak

Vitanu Bio riž Konjak, 270 g

  • 1-2 porciji
  • Za okusne jedi
  • Zelo malo kalorij
€ 2,69 € 2,99 (€ 9,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Rapunzel Bio rdeči riž Camargue ZGO – polnozrnat

Rapunzel Bio rdeči riž Camargue ZGO – polnozrnat, 500 g

  • oreškasta aroma in rdeče barve
  • idealno kot priloga ali kot nadev
  • francoski izdelek odličnosti
€ 4,76 € 5,29 (€ 9,52 / kg)

Dostava do 7. oktober

SteirerReis Fuchs Riž za mlečni riž

SteirerReis Fuchs Riž za mlečni riž, 500 g

  • kot sladica
  • priljubljen izdelek
  • avstrijska kvaliteta
€ 7,55 € 8,39 (€ 15,10 / kg)

Dostava do 7. oktober

Davert Bio okroglozrnati riž, polnozrnati

Davert Bio okroglozrnati riž, polnozrnati, 1.000 g

  • poln polnozrnat značaj
  • mehka, rahlo lepljiva konsistenca
  • idealno za rižoto in mlečni riž
€ 5,66 € 6,29 (€ 5,66 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Kashmir Basmati beli riž BIO

Cosmoveda Kashmir Basmati beli riž BIO, 1 kg

  • dolga, svetla in okusno dišeča zrna
  • po kuhanju ponuja posebno okusno oreščkasto aromo
  • iz Indije (himalajske gorske doline)
€ 8,45 € 9,39 (€ 8,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ben's Original Riž basmati

Ben's Original Riž basmati, 1 kg

  • čudovit vonj & okus
  • 10 minut časa priprave
  • brez konzervansov
€ 7,55 € 8,39 (€ 7,55 / kg)

Dostava do 7. oktober

Greenomic Rižota

Greenomic Rižota, Gobe (170 g)

  • riž Carnaroli z različnimi sestavinami
  • brez umetnega okusa
  • enostaven za pripravo
€ 4,40 € 4,89 (€ 25,88 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Ekološki beli riž basmati

Cosmoveda Ekološki beli riž basmati, 1 kg

  • Iz Indije
  • Prava posebnost
  • Ima lahkoten, oreškast okus
€ 8,00 € 8,89 (€ 8,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio okroglozrnati riž za rižoto "Ribe", polnozrnat

Rapunzel Bio okroglozrnati riž za rižoto "Ribe", polnozrnat, 500 g

  • za kremno rižoto
  • gojene v Italiji
  • zelo kakovostno
€ 3,59 € 3,99 (€ 7,18 / kg)

Dostava do 7. oktober

SO Fröhlich Dolgozrnat riž

SO Fröhlich Dolgozrnat riž, 500 g

  • polirano
  • 15 minut kuhanja
  • za riževo enolončnico ali druge riževe jedi
€ 6,56 € 7,29 (€ 13,12 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Kashmir Basmati rjavi riž BIO

Cosmoveda Kashmir Basmati rjavi riž BIO, 1 kg

  • basmati rjavi riž
  • iz Indije iz gorskih dolin Himalaje
€ 8,45 € 9,39 (€ 8,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio mešanica divjega in polnozrnatega riža

Rapunzel Bio mešanica divjega in polnozrnatega riža, 500 g

  • lahka aroma po oreščkih
  • idealno kot priloga, nadev in še kaj
  • vegansko
€ 4,76 € 5,29 (€ 9,52 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Ayurvedski rdeči navara riž BIO

Cosmoveda Ayurvedski rdeči navara riž BIO, 1 kg

  • rdeči riž Navara iz Indije
  • z rdečkasto rjavo barvo
€ 9,44 € 10,49 (€ 9,44 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio dolgozrnati rjavi riž

Alnatura Bio dolgozrnati rjavi riž, 1 kg

  • oreškast okus
  • neoluščeno in bogato s hranili
  • za priloge, nadev in drugo
€ 3,23 € 3,59 (€ 3,23 / kg)

Dostava do 7. oktober