Rezanci in testenine z vsega sveta

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Testenine: 1 - 30 od 299 izdelkov

Recheis Premium Italian Pasta - zelena lazanja

Recheis Premium Italian Pasta -​ zelena lazanja, 250 g

  • Zdrob in jajca iz trde pšenice
  • Hitra, ustvarjalna kuhinja
  • Dolg rok trajanja
€ 1,52 € 1,69 (€ 6,08 / kg)

Dostava do 7. oktober

Rapunzel Bio riževe testenine - Fusilli

Rapunzel Bio riževe testenine -​ Fusilli, 250 g

  • narejeno iz 100% polnozrnatega riža
  • zrnat okus in odporen na kuhanje
  • brez glutena in vegansko
€ 2,87 € 3,19 (€ 11,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Goldmarke Stelline

Recheis Goldmarke Stelline, 250 g

  • Postrezite v 8 minutah
  • 100% avstrijske sestavine
  • Idealno za juhe, enolončnice in solate
€ 1,52 € 1,69 (€ 6,08 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Goldmarke Risoni

Recheis Goldmarke Risoni, 250 g

  • Avstrijska jajca
  • Klasične testenine
  • Hiter užitek, malo truda
€ 1,52 € 1,69 (€ 6,08 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Goldmarke Filini

Recheis Goldmarke Filini, 500 g

  • avstrijska jajca
  • klasične testenine
  • hiter užitek, malo truda
€ 2,51 € 2,79 (€ 5,02 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio testenine iz trde pšenice - špageti N. 5

Rapunzel Bio testenine iz trde pšenice -​ špageti N. 5, 500 g

  • izdelano iz pšeničnega zdroba durum
  • počasi sušeno
  • iz ekološke pridelave
€ 1,43 € 1,59 (€ 2,86 / kg)

Dostava do 7. oktober

Testenine iz polnozrnate trde pšenice, Grano Antico - Cappelli & Monococco - Fusilloni, bio

Sapore di Sole Testenine iz polnozrnate trde pšenice, Grano Antico -​ Cappelli & Monococco -​ Fusilloni, bio, 400 g

  • trda pšenica & pira
  • izdelano v Toskani
  • recept brez jajc
€ 4,22 € 4,69 (€ 10,55 / kg)

Dostava do 7. oktober

Le Classiche – Gnocchi di patate (krompirjevi njoki)

Rummo Le Classiche – Gnocchi di patate (krompirjevi njoki), 500 g

  • iz svežega krompirja
  • pripravljeno bliskovito hitro v 2 minutah
  • vsestransko kot prva jed (predjed) ali priloga
€ 3,86 € 4,29 (€ 7,72 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitanu Bio noodles Konjak

Vitanu Bio noodles Konjak, 270 g

  • 1-2 porciji
  • za azijske jedi
  • malo kalorij
€ 2,69 € 2,99 (€ 9,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Rustichella d'Abruzzo Conchiglioni

Rustichella d'Abruzzo Conchiglioni, Natur (500 g)

  • 6 cm dolžine
  • Izdelano iz zdroba trde pšenice
  • Za domiselne jedi iz testenin
€ 6,11 € 6,79 (€ 12,22 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio ajdovi špageti žitna specialiteta iz polnozrnate ajdove moke

Rapunzel Bio ajdovi špageti žitna specialiteta iz polnozrnate ajdove moke, 250 g

  • brez glutena
  • okus po oreščkih
  • iz ekološke pridelave
€ 2,87 € 3,19 (€ 11,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

bioasia Bio rezanci za ramen

bioasia Bio rezanci za ramen, 250 g

  • vsestransko
  • še posebej okusno
  • enostavna priprava
€ 2,06 € 2,29 (€ 8,24 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Testenine brez glutena - Chifferi

Recheis Testenine brez glutena -​ Chifferi, 400 g

  • Prehransko zavedna kuhinja
  • Brez glutena, brez jajc
  • Enostavno prebavljivo in vegansko
€ 2,69 € 2,99 (€ 6,73 / kg)

Dostava do 7. oktober

Rummo Le Classiche – Linguine N°13

Rummo Le Classiche – Linguine N°13, 500 g

  • ploščata oblika za popoln oprijem omake
  • daljša čvrstost (al dente)
  • idealno za lahke, mediteranske omake
€ 2,96 € 3,29 (€ 5,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Rapunzel Bio Spirelli s prosom Semola

Rapunzel Bio Spirelli s prosom Semola, 500 g

  • pšenični zdrob in proso iz trde pšenice
  • za testenine & kot priloga
  • nežno posušeno in vegansko
€ 2,33 € 2,59 (€ 4,66 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Testenine brez glutena - Quadratini

Recheis Testenine brez glutena -​ Quadratini, 400 g

  • Prehransko zavedna kuhinja
  • Brez glutena, brez jajc
  • Enostavno prebavljivo in vegansko
€ 2,69 € 2,99 (€ 6,73 / kg)

Dostava do 7. oktober

Rapunzel Bio riževi špageti

Rapunzel Bio riževi špageti, 250 g

  • brez glutena
  • med kuhanjem ohranijo čvrsto teksturo
  • slasten okus polnozrnatega riža
€ 2,87 € 3,19 (€ 11,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Rustichella d'Abruzzo Linguine

Rustichella d'Abruzzo Linguine, 500 g

  • Idealno za pesto
  • Izdelano iz zdroba trde pšenice
  • S sploščenimi robovi
€ 5,21 € 5,79 (€ 10,42 / kg)

Dostava do 7. oktober

Barilla Spaghettini Nr. 3

Barilla Spaghettini Nr. 3, 500 g

  • Nežna tekstura
  • Za lahke omake
  • Pripravljeno v 5 minutah
€ 2,15 € 2,39 (€ 4,30 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sapore di Sole Bio testenine Pici, durum pšenični zdrob

Sapore di Sole Bio testenine Pici, durum pšenični zdrob, 500 g

  • recept brez jajc
  • počasi sušene
  • toskanski zdrob iz trde pšenice
€ 4,76 € 5,29 (€ 9,52 / kg)

Dostava do 7. oktober

bioasia Bio riževi rezanci

bioasia Bio riževi rezanci, 200 g

  • idealno za vok in juhe
  • hitra priprava
  • vegansko in brez glutena
€ 3,59 € 3,99 (€ 17,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Testenine brez glutena - Spaghetti Tagliati

Recheis Testenine brez glutena -​ Spaghetti Tagliati, 400 g

  • Prehransko zavedna kuhinja
  • Brez glutena, brez jajc
  • Enostavno prebavljivo in vegansko
€ 2,69 € 2,99 (€ 6,73 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio špageti iz polnozrnate pire

Alnatura Bio špageti iz polnozrnate pire, 500 g

  • krepak, oreškast okus
  • kot priloga in jed za testenine
  • iz nemške pridelave Bioland
€ 2,33 € 2,59 (€ 4,66 / kg)

Dostava do 7. oktober

Barilla Collezione - Tagliatelle s špinačo

Barilla Collezione -​ Tagliatelle s špinačo, 500 g

  • Aromatično zeliščno in krepko
  • Rafinirane testenine
  • S špinačo in zdrobom iz trde pšenice
€ 3,59 € 3,99 (€ 7,18 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Premium Italian Pasta - lazanja

Recheis Premium Italian Pasta -​ lazanja, 250 g

  • Zdrob in jajca iz trde pšenice
  • Hitro, ustvarjalno kuhanje
  • Dolg rok trajanja
€ 1,52 € 1,69 (€ 6,08 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Testenine brez glutena - Fusilli

Recheis Testenine brez glutena -​ Fusilli, 400 g

  • Prehransko zavedna kuhinja
  • Brez glutena, brez jajc
  • Enostavno prebavljivo in vegansko
€ 2,69 € 2,99 (€ 6,73 / kg)

Dostava do 7. oktober

Barilla Spaghetti Nr. 5

Barilla Spaghetti Nr. 5, 500 g

  • Zelo vsestransko
  • Izdelano iz italijanske trde pšenice
  • Vmesna debelina
€ 2,87 € 3,19 (€ 5,74 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Low Carb - Fusilli

Recheis Low Carb -​ Fusilli, Papirna embalaža -​ 300 g

  • 30% manj ogljikovih hidratov
  • Visoka vsebnost beljakovin in vlaknin
  • Trajnostna embalaža
€ 2,42 € 2,69 (€ 8,07 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio testenine Malloreddos iz pšeničnega zdroba

Sapore di Sole Bio testenine Malloreddos iz pšeničnega zdroba, 500 g

  • italijanska specialiteta
  • okusno za solate iz testenin
€ 3,95 € 4,39 (€ 7,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Testenine brez glutena - Spaghetti

Recheis Testenine brez glutena -​ Spaghetti, 400 g

  • Prehransko zavedna kuhinja
  • Brez glutena, brez jajc
  • Enostavno prebavljivo in vegansko
€ 2,69 € 2,99 (€ 6,73 / kg)

Dostava do 7. oktober