Visokokakovostna hrana za otroke in dojenčke

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Priporočilo glede starosti Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Otroška hrana: 1 - 30 od 542 izdelkov

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka – posebna prehrana proti refluksu

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka – posebna prehrana proti refluksu, 600 g

  • od rojstva
  • naravne kulture mlečne kisline
  • za posebne prehranske potrebe
€ 16,19 (€ 26,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka 1

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka 1, 400 g

  • od rojstva
  • z bio kozjim mlekom
  • primerno za dopolnilno hranjenje
€ 15,99 (€ 39,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Blue Bird - s hruško, jabolkom, borovnicami in ovsom"

Holle Sadni pire "Blue Bird -​ s hruško, jabolkom, borovnicami in ovsom", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Brez dodanega sladkorja
  • Čisti užitek sadja in žitaric
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Berry Puppy - z jabolkom, breskvijo, gozdnimi jagodami"

Holle Sadni pire "Berry Puppy -​ z jabolkom, breskvijo, gozdnimi jagodami", 100 g

  • Vrečko brez aluminijaste folije
  • Od 8. meseca dalje
  • 100% sadje
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Fennel Frog - s hruško, jabolkom, koromačem"

Holle Sadni pire "Fennel Frog -​ s hruško, jabolkom, koromačem", 100 g

  • od 6. meseca
  • 100% sadje in zelenjava
  • nesladkano in brez dodane soli
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Croco Coco - z jabolkom, mangom, kokosom"

Holle Sadni pire "Croco Coco -​ z jabolkom, mangom, kokosom", 100 g

  • Od 8. meseca dalje
  • Ponovno zapiranje
  • V praktični stiskalni vrečki
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Pear Pony - s hruško, breskvijo, malino in piro"

Holle Sadni pire "Pear Pony -​ s hruško, breskvijo, malino in piro", 100 g

  • Čisti užitek
  • Od 8. meseca dalje
  • Brez dodanega sladkorja
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Banana Lama - z banano, jabolkom, mangom in marelicami"

Holle Sadni pire "Banana Lama -​ z banano, jabolkom, mangom in marelicami", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Nežen pire
  • Nesladkan
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1, 400 g

  • od rojstva
  • primerno za dopolnilno hranjenje
  • idealno uravnotežen recept
€ 8,49 (€ 21,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Power Parrot - s hruško, jabolkom in špinačo"

Holle Sadni pire "Power Parrot -​ s hruško, jabolkom in špinačo", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Sadni užitek
  • Brez dodatkov
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Začetna mlečna formula na osnovi kravjega mleka proti refluksu – popolna prehrana

Aptamil Začetna mlečna formula na osnovi kravjega mleka proti refluksu – popolna prehrana, 800 g

  • od rojstva
  • proti pretiranemu riganju
  • z naravnim sredstvom za nabrekanje
€ 24,99 (€ 31,24 / kg)

Dostava do 6. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1, 750 g

  • od rojstva
  • samo laktoza
  • vsebuje DHA
€ 15,39 (€ 20,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Zebra Beet - kaša z jabolki, banano, peso"

Holle Sadni pire "Zebra Beet -​ kaša z jabolki, banano, peso", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Kakovost Demeter
  • Praktično za na pot
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Kiwi Koala - s hruško, banano, kivijem"

Holle Sadni pire "Kiwi Koala -​ s hruško, banano, kivijem", 100 g

  • 100% sadje
  • Od 8. meseca dalje
  • Naravno vsebuje sladkor
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Red Bee - z jabolkom, jagodami"

Holle Sadni pire "Red Bee -​ z jabolkom, jagodami", 100 g

  • Od 8. meseca dalje
  • Glavne sestavine iz Italije
  • Saden okus
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Demeter Baby pirini piškoti

Holle Demeter Baby pirini piškoti, 150 g

  • od 8. meseca dalje
  • otrokom prijazen okus
  • za grizenje in žvečenje
€ 2,99 (€ 19,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT, 800 g

  • od rojstva
  • poseben recept
  • vsebuje manj laktoze
€ 24,99 (€ 31,24 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Panda Peach - z breskvijo, marelicami in banano s piro"

Holle Sadni pire "Panda Peach -​ z breskvijo, marelicami in banano s piro", 100 g

  • Praktična malica
  • Od 8. meseca dalje
  • Nežen pire
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Carrot Cat - s korenčkom, mangom, banano in hruško"

Holle Sadni pire "Carrot Cat -​ s korenčkom, mangom, banano in hruško", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • S kakovostno zelenjavo Demeter
  • Vrečka brez aluminijaste folije
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio otroška večerna kašica - čista zdrobova kaša

Alnatura Bio otroška večerna kašica -​ čista zdrobova kaša, 190 g

  • od 6. meseca
  • okusno toplo in hladno
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 6. oktober

HiPP Bio riževi vaflji

HiPP Bio riževi vaflji, Malina (30 g)

  • od 8. meseca
  • sadni okus
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • z mlekom Demeter
  • recept brez palmovega olja
€ 15,99 (€ 39,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® HA 2

HiPP Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® HA 2, 600 g

  • od 7. meseca življenja
  • močno razcepljene beljakovine
  • naravne mlečnokislinske kulture
€ 20,99 (€ 34,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio otroška hrana - krompir, buča & bučke zucchini Demeter

Holle Bio otroška hrana -​ krompir, buča & bučke zucchini Demeter, 190 g

  • od 6. meseca
  • vegansko in fino pasirano
  • brez dodatkov glutena, laktoze in soli
€ 1,19 (€ 6,26 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Tropic Tiger - z jabolkom, mangom, pasijonko"

Holle Sadni pire "Tropic Tiger -​ z jabolkom, mangom, pasijonko", 100 g

  • 100% sadje
  • Od 8. meseca dalje
  • Brez dodanega sladkorja - naravno vsebuje sladkor
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 3

HiPP Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 3, 600 g

  • od 10. meseca starosti
  • primerno za kateri koli čas dneva
  • GOS & Metafolin®
€ 19,59 (€ 32,65 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio sadni pire "Lazy Sweetato - s sladkim krompirjem, slivo, bučo, jagodo in ovsom"

Holle Bio sadni pire "Lazy Sweetato -​ s sladkim krompirjem, slivo, bučo, jagodo in ovsom", 100 g

  • od 6. meseca
  • s sadjem in žiti
  • 100% bio
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 2

Holle Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 2, 400 g

  • od 7. meseca
  • z DHA iz olja alg
  • brez palmovega olja
€ 15,99 (€ 39,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Veggie Bunny - s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom"

Holle Sadni pire "Veggie Bunny -​ s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom", 100 g

  • od 6. meseca
  • brez dodane soli
  • vegansko in brez glutena
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Penguin Porridge - jabolko in jagode z ovsom in kvinojo

Holle Penguin Porridge -​ jabolko in jagode z ovsom in kvinojo, 110 g

  • od 1. leta starosti
  • veganski recept
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,19 (€ 10,82 / kg)

Dostava do 6. oktober