Med z vsega sveta

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati
Filter

Med: 1 - 30 od 71 izdelkov

Honig Wurzinger Bio kremni med

Honig Wurzinger Bio kremni med, 500 g

  • fino zmešan med iz sadnih cvetov
  • nežno kremasto in dišeče sladko
  • za mazanje in drugo
€ 8,99 (€ 17,98 / kg)

Dostava do 12. oktober

HOYER Bio manuka med

HOYER Bio manuka med, MGO 100+ (250 g)

  • original z Nove Zelandije
  • pikanten okus
  • tudi za zunanjo uporabo
€ 16,14 € 16,99 (€ 64,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Honig Wurzinger Bio-gozdni cvetlični med

Honig Wurzinger Bio-​gozdni cvetlični med, 1.000 g

  • mešanica nektarja in medene rose
  • harmoničen okus
  • za sladkanje in mazanje
€ 14,99 (€ 14,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

Honig Wurzinger Bio akacijev med

Honig Wurzinger Bio akacijev med, 500 g

  • nevtralnega okusa
  • kristalizira počasi
  • za sladkanje in mazanje
€ 9,19 (€ 18,38 / kg)

Dostava do 12. oktober

Honig Wurzinger Bio cvetlični med

Honig Wurzinger Bio cvetlični med, 1.000 g

  • kremno in ljubko cvetlično
  • idealno za mazanje
  • na osnovi cvetov štajerskega sadnega drevja
€ 15,79 (€ 15,79 / kg)

Dostava do 6. oktober

Honig Wurzinger Bio gozdni med

Honig Wurzinger Bio gozdni med, 500 g

  • tipičen trpko-začinjen in subtilno sladek okus
  • za aromatiziranje & sladkanje
  • kremna tekstura in naravna motnost
€ 9,89 (€ 19,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

Darbo Avstrijski čebelarski med

Darbo Avstrijski čebelarski med, 500 g

  • Viskozno in mazljivo
  • Najboljša kakovost
  • Izsledljiv izvor
€ 9,49 (€ 18,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

STAUD‘S Bio cvetlični med iz Avstrije

STAUD‘S Bio cvetlični med iz Avstrije, 37 g

€ 1,49 (€ 40,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Honig Wurzinger Bio vulkanski med

Honig Wurzinger Bio vulkanski med, 330 g

  • izjemen okus
  • za sladkanje, mazanje in peko
  • ekološka certificirana kakovost
€ 9,59 (€ 29,06 / kg)

Dostava do 6. oktober

Darbo Fin gozdni med

Darbo Fin gozdni med, 1 kg

  • Posebna kakovost
  • Sladko, pikantno, zeliščno
  • Tipična temna barva
€ 15,49 (€ 15,49 / kg)

Dostava do 13. oktober

HOYER Bio matični mleček v medu

HOYER Bio matični mleček v medu, 250 g

  • Pomembni vitamini in aminokisline
  • Čisti naravni izdelek
€ 6,69 (€ 26,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

Honig Wurzinger Bio kostanjev med

Honig Wurzinger Bio kostanjev med, 500 g

  • trpko-grenak, močan okus
  • nektar in medena rosa kostanjevega cveta
  • ostaja tekoč in bister
€ 9,89 (€ 19,78 / kg)

Dostava do 12. oktober

Honig Wurzinger Bio med s cvetnim prahom in propolisom

Honig Wurzinger Bio med s cvetnim prahom in propolisom, 200 g

  • kremno in aromatično
  • vsebuje veliko hranilnih snovi
  • idealno za zajtrk
€ 8,89 (€ 44,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Darbo Fini cvetlični med

Darbo Fini cvetlični med, Kozarec -​ 500 g

  • Iz Evrope in Mehike
  • Pikanten in sladek okus
  • Viskozna konsistenca
€ 7,89 (€ 15,78 / kg)

Dostava do 19. oktober

HOYER Bio propolis v medu

HOYER Bio propolis v medu, 250 g

  • Z medom iz ekoloških cvetov
  • Izrazit okus
€ 6,69 (€ 26,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Moč - bio manuka med MGO 250+

Sonnentor Moč -​ bio manuka med MGO 250+, 250 g

  • nektar cvetov mirte
  • polnega okusa
  • karamelna sladkost
€ 42,99 (€ 171,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio med iz pomarančnih cvetov

HOYER Bio med iz pomarančnih cvetov, 250 g

  • Čudovit okus
  • Kremasta tekstura
  • Iz Italije in Španije
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio podeželski med

HOYER Bio podeželski med, 1 kg

  • Kremast, nežen med
  • Iz različnih cvetov
  • Različni okusi
€ 13,49 (€ 13,49 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio sadje divjega rakitovca v medu

HOYER Bio sadje divjega rakitovca v medu, 250 g

  • Sadno in sladko
  • Visoka vsebnost vitamina C
€ 6,69 (€ 26,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio akacijev med s pomladnimi cvetovi

HOYER Bio akacijev med s pomladnimi cvetovi, 1 kg

  • Čudovita aroma
  • Dobro se poda k čaju
  • Dolgo časa ostane tekoč
€ 19,89 (€ 19,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio divji cvetlični med

HOYER Bio divji cvetlični med, 250 g

  • Sadna aroma
  • Od poletnih cvetov
  • Izvor Kuba in Mehika
€ 4,29 (€ 17,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio gozdni med

HOYER Bio gozdni med, 250 g

  • Rahlo trpka, smolnata aroma
  • Iz mešanih gozdov
  • Izvor iz Piemonta
€ 5,49 (€ 21,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio akacijev med

Alnatura Bio akacijev med, 500 g

  • sladka dišava
  • prijeten sladek okus
  • za sladkanje in kot namaz
€ 8,99 (€ 17,98 / kg)

Dostava do 13. oktober

Bio Manuka med iz Nove Zelandije

BIO PRIMO Bio Manuka med iz Nove Zelandije, MGO 400+ (250 g)

  • grenak do oster okus
  • peroralna in zunanja uporaba
  • eksotični naravni izdelek
€ 34,99 (€ 139,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio akacijev med

HOYER Bio akacijev med, 500 g

  • Sladek in blag
  • Izdelano iz rožičevega nektarja
  • Izvor Madžarska in Romunija
€ 11,99 (€ 23,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio gorski cvetlični med

HOYER Bio gorski cvetlični med, 500 g

  • Harmonično, aromatično
  • Kremasta konsistenca
  • Iz Brazilije in Mehike
€ 7,49 (€ 14,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio kostanjev med

HOYER Bio kostanjev med, 500 g

  • Iz toskanskih gorskih regij
  • Močnega okusa
  • Izdelano iz nektarja in medene rose
€ 10,99 (€ 21,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio gozdni med

Alnatura Bio gozdni med, 500 g

  • krepko-začinjen okus
  • bio kakovost
  • tekoča konsistenca
€ 6,99 (€ 13,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio med iz lipovih cvetov

HOYER Bio med iz lipovih cvetov, 250 g

  • Iz Bolgarije in Madžarske
  • Lahkoten okus po mentolu
  • Značilna svetla barva
€ 5,49 (€ 21,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio ingver v medu

HOYER Bio ingver v medu, 250 g

  • ingver in limona
  • osvežujoče sadno
  • oplemeniti hrano in pijačo
€ 6,09 (€ 24,36 / kg)

Dostava do 6. oktober