Sladke kreme iz oreščkov, semen in kakava

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Kreme: 1 - 30 od 121 izdelkov

nu3 Organic Almond Butter Brown

nu3 Organic Almond Butter Brown, 500 g

  • obogati vaše jedi
  • neolupljena mandljeva jedrca
  • z naravno sladkobo
€ 16,99 (€ 33,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio Tahini

Alnatura Bio Tahini, 250 g

  • Za omake, humus in začinjene jedi
  • Aromatičen okus po oreščkih
  • Brez stabilizatorjev
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio maslo iz indijskih oreščkov

Rapunzel Bio maslo iz indijskih oreščkov, 500 g

  • brez dodatkov
  • 100% indijski oreščki
  • posebej fino zmleto
€ 13,99 (€ 27,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio mousse iz belih mandljev - iz Evrope

Rapunzel Bio mousse iz belih mandljev -​ iz Evrope, 500 g

  • 100% olupljeni mandlji
  • ekstra kremasto in aromatično
  • ekološko kmetovanje v EU
€ 14,99 (€ 29,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio namaz iz lešnikov in datljev

Alnatura Bio namaz iz lešnikov in datljev, 240 g

  • iz samo 3 sestavin
  • sladkost izvira iz datljev
  • popolnoma vegansko
€ 8,19 (€ 34,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio kokosovo in mandljevo maslo z datlji

Rapunzel Bio kokosovo in mandljevo maslo z datlji, 250 g

  • kot namaz in za rafiniranje
  • naravno sladko in brez emulgatorjev
  • izboljša pecivo, muesli in drugo
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Bio chufella

Govinda Bio chufella, 220 g

  • brez palmovega olja
  • oreškasto-čokoladni okus
  • namaz z užitno ostrico
€ 7,79 (€ 35,41 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio namaz iz čokolade in lešnikov

Alnatura Bio namaz iz čokolade in lešnikov, 250 g

  • 45 % lešnikov
  • brez emulgatorjev
  • idealno kot namaz
€ 6,79 (€ 27,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA's Superfood kakavova krema

MAMA's Superfood kakavova krema, 200 g

  • narejeno iz popolnoma naravnih sestavin
  • pečena buča, cimet in kakav
  • oplemeniteno s pomarančnim sokom
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schalk Mühle Bio mousse surovega bučnega semena

Schalk Mühle Bio mousse surovega bučnega semena, 100 ml

  • 35% vsebnost beljakovin
  • 100% avstrijske sestavine
  • brez dodajanja olj
€ 6,54 € 6,89 (€ 65,40 / l)

Dostava do 6. oktober

MAMA's Superfood vanilijeva krema

MAMA's Superfood vanilijeva krema, 200 g

  • narejeno iz popolnoma naravnih sestavin
  • pečena buča, cimet in vanilja
  • oplemeniteno s pomarančnim sokom
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio Samba Lešnik

Rapunzel Bio Samba Lešnik, 500 g

  • 45% lešnikov
  • fino obdelano
  • zaokroženo z burbonsko vaniljo
€ 9,99 (€ 19,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio namaz iz praženih mandljev s sladkorjem iz kokosovih cvetov

Rapunzel Bio namaz iz praženih mandljev s sladkorjem iz kokosovih cvetov, 250 g

  • s praženimi mandlji
  • brez umetnih dodatkov
  • fina karamelna nota
€ 6,99 (€ 27,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio fino arašidovo maslo

Alnatura Bio fino arašidovo maslo, 250 g

  • Narejeno iz 100% arašidov
  • Azijsko-oreškasto in fino
  • Brez stabilizatorjev
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio mandljev mousse

Rapunzel Bio mandljev mousse, 500 g

  • 100% opečeni mandlji
  • aromatičen okus
  • vegansko in brez dodatkov
€ 15,99 (€ 31,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio mandljeva tonka krema

Rapunzel Bio mandljeva tonka krema, 250 g

  • mandlji, mleko in zrna tonke
  • nežne arome in nežno topljivo
  • za mazanje in polnjenje sladic
€ 7,19 (€ 28,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio kokosova mandljeva krema

Alnatura Bio kokosova mandljeva krema, 250 g

  • kremasta receptura
  • eksotična sladka nota
  • brez emulgatorjev
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio arašidovo maslo, fino

Rapunzel Bio arašidovo maslo, fino, 500 g

  • 100% arašidi
  • brez dodatkov
  • aromatičen okus
€ 6,49 (€ 12,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio beli mandljev mousse

Rapunzel Bio beli mandljev mousse, 500 g

  • 100% olupljeni sladki mandlji
  • ekstra kremasto in aromatično
  • iz ekološkega kmetijstva v Kaliforniji
€ 19,89 (€ 39,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

Caffarel Lešnikova krema s temno čokolado

Caffarel Lešnikova krema s temno čokolado, 210 g

  • Topljiva gianduia
  • 40% piemontskih lešnikov
  • Brez glutena in palmovega olja
€ 14,89 (€ 70,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Galup Lešnikovo-kakavova krema

Galup Lešnikovo-​kakavova krema, 200 g

  • posebej kremasta
  • nežna lešnikova nota
  • nežen okus kakava
€ 10,84 € 15,49 (€ 54,20 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio arašidovo maslo Crunchy

Alnatura Bio arašidovo maslo Crunchy, 250 g

  • s hrustljavimi koščki arašidov
  • za mazanje, rafiniranje in prigrizke
  • 100% ekološko in vegansko
€ 3,19 (€ 12,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

Fiasconaro Sladki namaz

Fiasconaro Sladki namaz, Pistacije (180 g)

  • sestavine s Sicilije
  • nežno in mazljivo
  • primerno tudi za peko
€ 12,99 (€ 72,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio kokosovo-mandljeva krema

Rapunzel Bio kokosovo-​mandljeva krema, 250 g

  • ekstra kremasto, sladko in aromatično
  • s sladkorjem Cristallino in burbonsko vanilijo
  • za mazanje, polnjenje in uživanje na žlico
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio Peanutbutter Creamy

Rapunzel Bio Peanutbutter Creamy, 250 g

  • ekstra kremasto in aromatično
  • 91% praženih arašidov
  • s sladkorjem Cristallino in morsko soljo
€ 3,99 (€ 15,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio kokosovo in lešnikovo maslo z datlji

Rapunzel Bio kokosovo in lešnikovo maslo z datlji, 200 g

  • kot namaz ali za rafiniranje
  • naravno sladko in brez emulgatorjev
  • Izboljša pecivo, muesli in drugo
€ 6,99 (€ 34,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio kokosov pire

Alnatura Bio kokosov pire, 225 g

  • eksotično
  • kremasto & fino
  • brez stabilizatorjev
€ 4,19 (€ 18,62 / kg)

Dostava do 6. oktober

Scyavuru Pistacijeva krema Crunchy

Scyavuru Pistacijeva krema Crunchy, 200 g

  • hrustljavi, kandirani koščki pistacije
  • idealno za torte, pecivo in sladoled
  • čisti okus
€ 12,09 (€ 60,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio tahini (sezamovo maslo)

Rapunzel Bio tahini (sezamovo maslo), 250 g

  • nežno praženo
  • fino zmleto
  • brez dodatkov
€ 4,49 (€ 17,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio lešnikova nugat krema

Alnatura Bio lešnikova nugat krema, 250 g

  • kremast, oreškast in aromatičen okus
  • vsebuje 25 % praženih lešnikov
  • vegansko in brez emulgatorjev
€ 6,19 (€ 24,76 / kg)

Dostava do 6. oktober