Originalni kompleti začimb za darila

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Degustacijski in darilni kompleti: 28 izdelkov

Darilni set La Chinata No. 1

La Chinata Darilni set La Chinata No. 1

  • 5 različnih izdelkov
  • od blagega do pikantno-pekočega
  • odlično kot darilo
€ 25,99

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Poskusite! Začimbe s celega sveta, bio

Sonnentor Poskusite! Začimbe s celega sveta, bio, 50 g

  • 10 različnih začimb
  • za vse okuse
  • idealno za preizkus ali darilo
€ 5,99 (€ 119,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Khoysan Meersalz Poskusni komplet soli

Khoysan Meersalz Poskusni komplet soli

  • Idealno za spoznavanje
  • Min. 9 različnih sort
  • Vključno s podrobnimi informacijami
€ 15,99

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Grill začimbe Sixpack bio

Sonnentor Grill začimbe Sixpack bio

  • za meso, ribe in zelenjavo
  • slastni okusi
  • vegansko
€ 24,99

Dostava do 6. oktober

Darilna škatla "Das Original - sladko pekoče"

La Chinata Darilna škatla "Das Original -​ sladko pekoče"

  • sladek in pekoč prah
  • ekskluzivna darilna škatla
€ 10,44 € 10,99

Dostava do 6. oktober

Darilni set "Steaks grill" v črni barvi, 3 stresalniki

Ankerkraut Darilni set "Steaks grill" v črni barvi, 3 stresalniki

  • 1x Pepper Symphony
  • 1x Hamburg Steak Pepper
  • 1x Začimbna sol
€ 32,99

Dostava do 6. oktober

Škatla za zajtrk - komplet 2 steklenih kozarcev z zamaški iz plute

Ankerkraut Škatla za zajtrk -​ komplet 2 steklenih kozarcev z zamaški iz plute

  • 1x začimba za Mett
  • 1x začimba za umešana jajca
  • Brez ojačevalcev okusa
€ 13,99

Dostava do 6. oktober

Darilna škatla "Professional"

La Chinata Darilna škatla "Professional"

  • COOL darilna škatla
  • v 3 različicah
  • optimlano za La Chinata-Profije
€ 43,99

Dostava do 6. oktober

Darilni set "Kitchen Basics" v črni barvi, 4 kozarci začimb

Ankerkraut Darilni set "Kitchen Basics" v črni barvi, 4 kozarci začimb

  • 4 klasične začimbe
  • Lepi kozarci plutovinastimi pokrovčki
  • Elegantna embalaža
€ 32,99

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Pastrami Set

Ankerkraut Pastrami Set

  • primerno za približno 2kg govejih prsi
  • s timijanom, česnom in ingverjem
€ 12,99

Dostava do 6. oktober

Darilni set "BBQ Rubs" v črni barvi, 3 stresalniki

Ankerkraut Darilni set "BBQ Rubs" v črni barvi, 3 stresalniki

  • 1x Macho Muchacho
  • 1x Pull that Piggy
  • 1x Hamburg Gunpowder
€ 32,99

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Darilni set začimb - Spongebob

Ankerkraut Darilni set začimb -​ Spongebob

  • 2-delni komplet
  • sadni curry in mešanica za burgerje
  • idealno za oboževalce in obdarovanje
€ 17,99

Dostava do 6. oktober

Set začimb za cvrtnik na vroč zrak in pečico

Ankerkraut Set začimb za cvrtnik na vroč zrak in pečico

  • komplet s 6 začimbami
  • idealno za perutnino, ribe in zelenjavo
  • idealno darilo
€ 36,99

Dostava do 6. oktober

Darilni set začimb za cvrtnik na vroč zrak "Airfryer"

Ankerkraut Darilni set začimb za cvrtnik na vroč zrak "Airfryer"

  • 3-delni darilni set
  • krompirček, zelenjava in pečen piščanec
  • škatla z oknom in dizajnom
€ 19,89

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Darilni set začimb "La Famiglia" (Boter)

Ankerkraut Darilni set začimb "La Famiglia" (Boter)

  • dve začimbi v kozarcu s plutovinastim zamaškom
  • za testenine, ribe in morske sadeže
  • idealno za oboževalce in ljubitelje filmov
€ 14,99

Dostava do 6. oktober

Škatla "Best of" z razglednim okonom, komplet 3 začimb

Ankerkraut Škatla "Best of" z razglednim okonom, komplet 3 začimb

  • 1x Magic Dust
  • 1x Pepper Symphony
  • 1x French Fries Salt
€ 19,89

Dostava do 6. oktober

Darilni set "Italia Selection" v črni barvi, 3 kozarci začimb

Ankerkraut Darilni set "Italia Selection" v črni barvi, 3 kozarci začimb

  • 1x Bruschetta
  • 1x Aglio e Olio
  • 1x italijanska zelišča
€ 29,99

Dostava do 6. oktober

Darilna škatla "Premium"

La Chinata Darilna škatla "Premium"

  • v 2 različicah
  • poseben proces izbire
  • edinstvena aroma
€ 19,89

Dostava do 6. oktober

Darilni set La Chinata No. 4

La Chinata Darilni set La Chinata No. 4

  • vsebuje 3 posebnosti paprike
  • original špansko
  • čudovito aromatično
€ 21,99

Dostava do 6. oktober

Sirtaki večer - Komplet 2 steklenih kozarcev z zamaški iz plute

Ankerkraut Sirtaki večer -​ Komplet 2 steklenih kozarcev z zamaški iz plute

  • 1x začimba za Gyros
  • 1x začimba za Tzatziki
  • Pravi grški okusi
€ 13,99

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Everyday Bundle

KOTÁNYI Everyday Bundle, 420 g

  • 6 ustvarjalnih mešanic
  • idealno kot darilni komplet
  • edinstvene arome
€ 29,99 (€ 71,40 / kg)

Dostava do 6. oktober

Darilni set "Traveller Selection" v črni barvi, 4 kozarci začimb

Ankerkraut Darilni set "Traveller Selection" v črni barvi, 4 kozarci začimb

  • 2x mešanica začimb
  • 1x zeliščna mešanica
  • 1x morska sol
€ 32,99

Dostava do 20. oktober

KOTÁNYI Darilni set začimb za žar

KOTÁNYI Darilni set začimb za žar

  • 1 x perutnina na žaru
  • 1 x Grill Magic Dust
  • 1 x Grill Chop
€ 24,99 (€ 55,53 / kg)

Dostava do 21. oktober

Herbaria Bio set začimb - mediteran

Herbaria Bio set začimb -​ mediteran

  • z 2 začimbnima mešanicama
  • za sredozemske jedi
  • v darilni embalaži
€ 19,89

Dostava do 19. oktober

Herbaria Bio set začimb - Bayern

Herbaria Bio set začimb -​ Bayern

  • z 2 začimbnima mešanicama
  • idealno za poznavalce
  • v darilni embalaži
€ 19,89

Dostava do 19. oktober

Herbaria Bio set začimb - pomlad

Herbaria Bio set začimb -​ pomlad

  • z 2 začimbnima mešanicama
  • za solate, ribe, zelenjavo itd.
  • v darilni embalaži
€ 19,89

Dostava do 19. oktober

Ehrenwort BIO Gin Botanicals Set

Ehrenwort BIO Gin Botanicals Set, 72 g

  • S 5 visokokakovostnimi ekološkimi začimbami
  • Za navdušene ljubitelje gina in tonika
  • Primerno za darilo
€ 26,49 (€ 367,92 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Darilni set "Chili Selection" v črni barvi, 4 kozarci začimb

Ankerkraut Darilni set "Chili Selection" v črni barvi, 4 kozarci začimb

  • 4 različne specialitete čilija
  • Od blage do ostre
  • Kozarci v lepi kartonski škatli
€ 34,99

Trenutno ni na zalogi