Čili za kuhanje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Čili: 1 - 30 od 44 izdelkov

Sonnentor Čili kosmiči

Sonnentor Čili kosmiči, 45 g

  • za testenine, omake, karije in marinade
  • vegansko in vegetarijansko
  • ročno pakirano
€ 2,87 € 3,19 (€ 63,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Classic Ayurveda Čili - mlet bio

Classic Ayurveda Čili -​ mlet bio, 100 g

  • krepi prebavne sokove
  • za zelenjavne jedi
  • za omake
€ 8,00 € 8,89 (€ 80,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Celosten BIO čili

Cosmoveda Celosten BIO čili, 10 g

  • vroča začimba iz Indije
  • pikantno
  • vsebuje kapsaicin
€ 1,79 € 1,99 (€ 179,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ankerkraut Koščki čilija, zdrobljen

Ankerkraut Koščki čilija, zdrobljen, 65 g

  • rdeči čili
  • dobra vaga pikantnosti
  • optimalen za začinjanje
€ 5,39 € 5,99 (€ 82,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ankerkraut Chipotle čili

Ankerkraut Chipotle čili, 55 g

  • pekoče-dimljen okus
  • optimalen za mehiško kuhinjo
  • izredno pekoč
€ 6,29 € 6,99 (€ 114,36 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio baskovski čili, izvirno iz Espelette "Gorria"

Pfefferdieb Bio baskovski čili, izvirno iz Espelette "Gorria", 50 g

  • odlično za meso, zelenjavo in omake
  • slana in sadna sladkost
  • prefinjen okus
€ 10,79 € 11,99 (€ 215,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Mlet BIO čili

Cosmoveda Mlet BIO čili, 25 g (30 g)

  • z rastlinsko aktivno sestavino kapasain
  • deluje kot afrodiziak
€ 3,59 € 3,99 (€ 119,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Mlet kajenski poper

KOTÁNYI Mlet kajenski poper, 38 g

  • fini prah
  • delikatno-dimljena aroma
  • univerzalno uporaben
€ 3,49 (€ 91,84 / kg)

Dostava do 13. oktober

La Chinata Sušeni stroki čilija, srednje pekoči

La Chinata Sušeni stroki čilija, srednje pekoči, Sladko (25 g)

  • sortirani in nabrani ročno
  • sladek okus
  • sušeni na hrastovem lesu
€ 3,59 € 3,99 (€ 143,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Jalapeno čili, mleo rdeč - ekstra sadno!

Stay Spiced! Jalapeno čili, mleo rdeč -​ ekstra sadno!, 70 g

  • Stopnja pikantnosti 5-6/10
  • Dobro sprejemljiva ostrina
  • Odlično se poda k morskim sadežem
€ 8,99 € 9,99 (€ 128,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Jalapeno čili, zdrobljen rdeč 3 mm - ekstra sadno!

Stay Spiced! Jalapeno čili, zdrobljen rdeč 3 mm -​ ekstra sadno!, 70 g

  • Stopnja pikantnosti 5-6/10
  • Nežno vroče
  • Za številne jedi
€ 9,62 € 10,69 (€ 137,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Habanero Chili orange zdrobljen

Stay Spiced! Habanero Chili orange zdrobljen, 50 g

  • Stopnja pikantnosti 10/10
  • Sadna in ostra aroma
  • Izogibajte se stiku s sluznicami
€ 13,49 € 14,99 (€ 269,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Viani Rezine strokov čilija

Viani Rezine strokov čilija, 10 g

  • zelo tanke rezine
  • nežna-ostrina
  • izredno dekorativno
€ 7,10 € 7,89 (€ 710,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonnentor Mlet čili

Sonnentor Mlet čili, 40 g

  • zelo vsestransko uporaben
  • intenzivna barva
  • rahlo sladka nota
€ 2,87 € 3,19 (€ 71,75 / kg)

Dostava do 7. oktober

Čili Carolina Reaper - zdrobljen - EXTRA HOT

Stay Spiced! Čili Carolina Reaper -​ zdrobljen -​ EXTRA HOT, 40 g

  • najbolj pekoč čili na svetu
  • za omake, enolončnice & drugo
  • sladka sadna aroma
€ 17,90 € 19,89 (€ 447,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Chili Jalapeno

KOTÁNYI Chili Jalapeno, 28 g

  • Ognjena vročina
  • 6.000–12.000 Scoville
  • Granulirano in posušeno
€ 3,99 (€ 142,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ankerkraut Birdseye čili - celi stroki

Ankerkraut Birdseye čili -​ celi stroki, 35 g

  • eden od najbolj pekočih čilijev
  • do 100.000 scovillov
  • sadna aroma
€ 5,84 € 6,49 (€ 166,86 / kg)

Dostava do 7. oktober

Exotic Food Sesekljan rdeči čili v sojinem olju

Exotic Food Sesekljan rdeči čili v sojinem olju, 100 g

  • fino sesekljani rdeči čiliji v olju
  • pripravljeni za jedi iz voka, curryje in pomake
  • praktično doziranje v kozarcu
€ 2,87 € 3,19 (€ 28,70 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wiberg Čili, zdrobljen

Wiberg Čili, zdrobljen, 190 g

  • ognjena pikantnost
  • intenziven okus
  • odličen za vlaganje in kuhanje
€ 9,44 € 10,49 (€ 49,68 / kg)

Dostava do 7. oktober

Čili/peperoncino rdeč blag, razrezan, brez semen

Stay Spiced! Čili/peperoncino rdeč blag, razrezan, brez semen, 70 g

  • Stopnja pikantnosti 2-3/10
  • Sadno, dimljeno, sladko
  • Za nekoliko pikantno noto
€ 7,19 € 7,99 (€ 102,71 / kg)

Dostava do 7. oktober

Viani Čili kosmiči v mlinu

Viani Čili kosmiči v mlinu, 45 g

  • Sadno in začinjeno
  • Praktično odmerjanje
  • Za slane jedi
€ 6,20 € 6,89 (€ 137,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Zmleti ancho čili

Stay Spiced! Zmleti ancho čili, 70 g

  • Poblano čiliji iz Mehike
  • Vsestranska začimba
  • Blag in aromatičen okus
€ 11,60 € 12,89 (€ 165,71 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spice for Life Bio Jalapenos prah rdeč

Spice for Life Bio Jalapenos prah rdeč, 90 g

  • 40.000 Scoville
  • Sadni vsestranski okus
  • Uravnotežena ostrina
€ 7,19 € 7,99 (€ 79,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wiberg Čiliji, celi

Wiberg Čiliji, celi, 100 g

  • Bird's eye chili
  • sadna ostrina
  • idealen za vlaganje in kuhanje
€ 11,78 € 13,09 (€ 117,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Regional Co. Čilijevi kosmiči

Regional Co. Čilijevi kosmiči, 45 g

  • ostro pekoče
  • za omake in pico
  • dobro se poda k mesu in ribam
€ 6,20 € 6,89 (€ 137,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Čili granulat ekstra pekoč

KOTÁNYI Čili granulat ekstra pekoč, 32 g

  • pikantnost: 26.000 scovillov
  • iz zrelih čilijev
  • sadna aroma
€ 3,49 (€ 109,06 / kg)

Dostava do 7. oktober

Herbaria Bio Hot'n Spicy v mlinčku

Herbaria Bio Hot'n Spicy v mlinčku, 20 g

  • posušeni čiliji Birds Eye
  • celi stroki
  • zelo pikantno
€ 6,29 € 6,99 (€ 314,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

ConFusion Bio Bird's Eye Chili cel

ConFusion Bio Bird's Eye Chili cel, 25 g

  • Srednje pikantno
  • Sadna nota
€ 4,99 (€ 199,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ankerkraut Jalapeno zeleni, nalomljen

Ankerkraut Jalapeno zeleni, nalomljen, 45 g

  • tipično mehikansko
  • srednja in visoka stopnja pikantnosti
  • vsestransko uporaben
€ 5,39 € 5,99 (€ 119,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Chili Amazonas

KOTÁNYI Chili Amazonas, 27 g

  • tipična rumena barva
  • uravnotežena pikantnost
  • nežna kislost
€ 3,99 (€ 147,78 / kg)

Dostava do 13. oktober