Mlini za začimbe in soli za vašo kuhinjo

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Mlini za začimbe in soli: 1 - 30 od 42 izdelkov

La Chinata Kosmiči rdeče paprike v mlinčku

La Chinata Kosmiči rdeče paprike v mlinčku, Pekoča (24 g)

  • fini mlinček
  • s posušeno papriko
  • inovativno in praktično
€ 4,49 € 4,99 (€ 187,08 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wiberg Pisani poper

Wiberg Pisani poper, 43 g

  • mešanica popra
  • prijetno pekoč in aromatičen
  • visokokakovosten keramični mlinček
€ 1,84 € 3,69 (€ 42,79 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wiberg Morska sol

Wiberg Morska sol, 120 g

  • na soncu sušena morska sol
  • za vmesno ali zaključno začinjanje
  • najvišja kakovost
€ 1,55 € 3,89 (€ 12,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sal de Ibiza Granito To Go

Sal de Ibiza Granito To Go, 31,10 g

  • Mini-solnica
  • Praktično za na pot
  • Naravna morska sol
€ 5,48 € 6,09 (€ 176,21 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Čoko čarovnija

KOTÁNYI Čoko čarovnija, 62 g

  • za kavo in sladice
  • za boljši okus in dekoracijo
  • z mlinčkom
€ 3,99 (€ 64,35 / kg)

Dostava do 13. oktober

Herbaria Začimbna mešanica "čudežni piščanec"

Herbaria Začimbna mešanica "čudežni piščanec", V mlinčku, 50g

  • Za piščanca in perutnino
  • Odlična tudi z zajcem
  • S korianderjem in nano meto
€ 6,29 € 6,99 (€ 125,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Česen v kosmičih

KOTÁNYI Česen v kosmičih, 48 g

  • pekoč in sladek
  • za azijsko kuhinjo
  • izboljša okus školjk in ratatouille
€ 3,99 (€ 83,13 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Beli poper celi

KOTÁNYI Beli poper celi, 52 g

  • idealno za marinade, ribe in omake
  • za nežno ostrino
  • posušeno na soncu
€ 3,99 (€ 76,73 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Dimljena sol z morsko soljo - mlinček

KOTÁNYI Dimljena sol z morsko soljo -​ mlinček, 30 g

  • dimljena sol z morsko soljo
  • hladno dimljeno nad bukovim lesom
  • idealno za ribe in testenine
€ 4,19 (€ 139,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Zelišča za pico

KOTÁNYI Zelišča za pico, 24 g

  • za pizzo in foccacio
  • izboljša okus sredozemskih solat
  • z morsko soljo
€ 3,99 (€ 166,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Črni poper

KOTÁNYI Črni poper, 36 g

  • posušen s soncem
  • univerzalno uporaben
€ 3,99 (€ 110,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Kamena sol

KOTÁNYI Kamena sol, 88 g

  • iz Punjaba južno od Himalaje
  • 100% naravno
  • dekorativno barvanje
€ 4,19 (€ 47,61 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Poper - sol

KOTÁNYI Poper -​ sol, 65 g

  • inovativen začimbni mlinček
  • idealno za na mizo
  • za dodatno začinjanje
€ 3,99 (€ 61,38 / kg)

Dostava do 7. oktober

Herbaria Bio kmečka sol - mini mlinček

Herbaria Bio kmečka sol -​ mini mlinček, 19 g

  • rustikalno
  • slano
  • aromatično
€ 3,59 € 3,99 (€ 188,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Viani Morska sol z limono v mlinu

Viani Morska sol z limono v mlinu, 90 g

  • Osvežujoč okus
  • Značilno mediteransko
€ 7,10 € 7,89 (€ 78,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Mešanica 5 poprov z dimljenim poprom

KOTÁNYI Mešanica 5 poprov z dimljenim poprom, 42 g

  • daje globino okusa
  • dimljeno na bukovem lesu
€ 3,99 (€ 95,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Steak poper

KOTÁNYI Steak poper, 45 g

  • fino uglašena kreacija
  • močna nota paprike
  • s korianderjem in rožnatimi jagodami
€ 3,99 (€ 88,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Herbaria Bio mediteranska sol - mini mlinček

Herbaria Bio mediteranska sol -​ mini mlinček, 15 g

  • za posebno uživanje
  • mediteranski okus
€ 3,59 € 3,99 (€ 239,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio mešanica začimb za govedino, divjačino in svinjino na žaru - v mlinčku

Österreichische Bergkräuter Bio mešanica začimb za govedino, divjačino in svinjino na žaru -​ v mlinčku, 100 g

  • intenzivno aromatično
  • z različnimi vrstami popra
  • popoln zaključek za meso
€ 10,16 € 11,29 (€ 101,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Herbaria Bio Hot'n Spicy v mlinčku

Herbaria Bio Hot'n Spicy v mlinčku, 20 g

  • posušeni čiliji Birds Eye
  • celi stroki
  • zelo pikantno
€ 6,29 € 6,99 (€ 314,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Zelišča za testenine

KOTÁNYI Zelišča za testenine, 100 ml

  • izboljša okus omak, namazov in solat
  • z morsko soljo
  • fina zelišča in ostale sestavine
€ 3,99 (€ 39,90 / l)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Pisan poper

KOTÁNYI Pisan poper, 35 g

  • popolna mešanica
  • posebna aroma
  • blag in aromatičen
€ 3,99 (€ 114,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Olive z zelišči

KOTÁNYI Olive z zelišči, 46 g

  • lep okus
  • s sredozemskimi zelišči
  • optimalno za testenine, solate in dipe
€ 3,99 (€ 86,74 / kg)

Dostava do 13. oktober

KOTÁNYI BIO čili z morsko soljo - mlinček

KOTÁNYI BIO čili z morsko soljo -​ mlinček, 35 g

  • morska sol s fino ostrino
  • idealno za meso, ribe
  • začinjeno
€ 4,49 (€ 128,29 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio mešanica začimb za piščanca, raco in purana - v mlinčku

Österreichische Bergkräuter Bio mešanica začimb za piščanca, raco in purana -​ v mlinčku, 80 g

  • aromatična začimba
  • intenzivna aroma okusa
  • s poprom, česnom in kumino
€ 10,16 € 11,29 (€ 127,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Herbaria Luisenhaller kamnita sol mlinček

Herbaria Luisenhaller kamnita sol mlinček, 90 g

  • za krompir in paradižnik
  • bogat z minerali
  • nejodirana in brez dodatkov
€ 4,49 € 4,99 (€ 49,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Birdseye čiliji

KOTÁNYI Birdseye čiliji, 24 g

  • pikantnost: od 70.000 do 90.000 Scovillov
  • peklensko ostri
€ 3,99 (€ 166,25 / kg)

Trenutno ni na zalogi

KOTÁNYI Karamelno vanilijev posip

KOTÁNYI Karamelno vanilijev posip, 53 g

  • popoln dodatek kavi in sladicam
  • mlinček za enkratno uporabo
€ 3,99 (€ 75,28 / kg)

Dostava do 13. oktober

Herbaria Začimba za pizzo in testenine

Herbaria Začimba za pizzo in testenine, Stresalnik, 50 g

  • Slastna začimbna sol
  • Z paradižnikovimi in papričnimi kosmiči
  • Ustvaril vrhunski kuhar Konrad Geiger
€ 4,49 € 4,99 (€ 89,80 / kg)

Dostava do 19. oktober

Wiberg Poper za steak

Wiberg Poper za steak, 70 g

  • harmonična mešanica začimb
  • močan okus po popru
  • z morsko soljo in zelišči
€ 3,32 € 3,69 (€ 47,43 / kg)

Razprodano