Začimbe in začimbne mešanice z vsega sveta za kreativno kuhinjo

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Začimbe z vsega sveta: 1 - 30 od 291 izdelkov

Stay Spiced! Mešanica začimb Umami

Stay Spiced! Mešanica začimb Umami, 70 g

  • Brez glutamata in ojačevalcev okusa
  • Vsestransko uporabno
  • Idealno za kreativno kuhinjo
€ 7,99 (€ 114,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Shiro Miso

Arche Naturküche Bio Shiro Miso, 300 g

  • narejeno iz riža in soje
  • sladka in slana aroma
  • idealno za juhe in omake
€ 9,99 (€ 33,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Tamarind pasta - bio

Cosmoveda Tamarind pasta -​ bio, 250 g

  • za ribe, meso in perutnino na žaru
  • s sladko-kislim okusom
€ 9,89 (€ 39,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Mugi miso

Arche Naturküche Bio Mugi miso, 300 g

  • ječmenova in sojina pasta
  • pikantno & aromatično
  • fermentirano & pasterizirano
€ 7,49 (€ 24,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Genmai Miso

Arche Naturküche Bio Genmai Miso, 300 g

  • začimbna pasta iz soje in riža
  • vsestransko za azijske jedi
  • dozorevalo 18 mesecev
€ 7,99 (€ 26,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Herbaria Mešanica zelišč "Tajine Marrakesch"

Herbaria Mešanica zelišč "Tajine Marrakesch", 100 g

  • maroška začimba
  • za tradicionalne tajinske jedi
  • prilega se krepkim juham in obaram
€ 8,49 (€ 84,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Začimba za kruh grobo mleta

Sonnentor Začimba za kruh grobo mleta, 45 g

  • tradicionalna začimba
  • kombiniramo jo lahko tudi z drugimi začimbami
  • primerna za vse vrste kruha
€ 2,99 (€ 66,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Sladki Curry mlet

Sonnentor Sladki Curry mlet, Pakiranje, 50 g

  • blag aromatični okus
  • za okusne Curry jedi
  • tradicionalna mešanica
€ 3,49 (€ 69,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bio mešanica začimb Umami

Sonnentor Bio mešanica začimb Umami, 60 g

  • krepak zaključek
  • jurčki, pastinak in drugo
  • vegansko, brez kvasa in česna
€ 4,99 (€ 83,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Ananas Curry

Stay Spiced! Ananas Curry, 70 g

  • Blag sadni univerzalni genij
  • Kot nalašč ustreza belemu mesu
  • Idealno za marinade, omake in pomake
€ 9,99 (€ 142,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Zelišča all'Italiana bio

Sonnentor Zelišča all'Italiana bio, 20 g

  • Sredozemski okusi
  • Zeliščni vonj
  • Vsestransko
€ 2,99 (€ 149,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Hawaij curry mix

Stay Spiced! Hawaij curry mix, 60 g

  • intenzivne začimbne komponente
  • z limeto v prahu (Loomi)
  • idealno k hrani z žara
€ 9,49 (€ 158,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Mešanica začimb Umami

Ankerkraut Mešanica začimb Umami, 210 g

  • Za vse krepke jedi
  • Za končni pridih vašim jedem
  • Uravnotežena mešanica okusov
€ 9,99 (€ 47,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio miso jušne kocke

Arche Naturküche Bio miso jušne kocke, 80 g

  • 6 obrokov
  • brez kvasa in palmovega olja
  • dober okus je tudi kot juha za pitje
€ 2,79 (€ 34,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mešanica začimb Aglio, Olio e Peperoncino

Ankerkraut Mešanica začimb Aglio, Olio e Peperoncino, 65 g

  • brez soli
  • prijetno pekoč okus
  • optimalno za testenine
€ 5,99 (€ 92,15 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Lemon Curry - limonin kari

Stay Spiced! Lemon Curry -​ limonin kari, 70 g

  • Sadno in začinjeno
  • Z limoninim sadjem v prahu
  • Idealno za perutnino in ribe
€ 9,99 (€ 142,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Cafe de Paris - zeliščno maslo

Stay Spiced! Cafe de Paris -​ zeliščno maslo, 50 g

  • Za zeliščno maslo in omake
  • Kot nalašč s svinjino
€ 8,99 (€ 179,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bio mešanica začimb Chakalaka

Sonnentor Bio mešanica začimb Chakalaka, 65 g

  • pikantno pekoč okus
  • za mariniranje in kuhanje
  • ekološko, vegansko in brez kvasa
€ 3,99 (€ 61,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Wasabi

Arche Naturküche Bio Wasabi, 25 g

  • zelo pekoče
  • 10 % japonskega hrena
  • prah za mešanje
€ 7,49 (€ 299,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio rdeča tajska curry pasta

Alnatura Bio rdeča tajska curry pasta, 135 g

  • osnova za kremni curry
  • pikantno in začinjeno z eksotičnim pridihom
  • veganski recept
€ 2,69 (€ 19,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bio Aladinova kavna začimba

Sonnentor Bio Aladinova kavna začimba, Pakiranje 35 g

  • močna, limonina nota
  • sveže orientalska začimba
  • vsestranska
€ 4,49 (€ 128,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Pikantni kari mlet

Sonnentor Pikantni kari mlet, Pakiranje, 50 g

  • prijetna indijska mešanica
  • vsestransko uporabna
€ 3,49 (€ 69,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio Berbere

Spice for Life Bio Berbere, 90 g

  • čili, cimet in grško seno
  • toplo in čudovito začinjeno
  • odlično s piščancem
€ 5,89 (€ 65,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Mango Curry

Stay Spiced! Mango Curry, 70 g

  • Sadno in intenzivno
  • Odlično se poda k številnim jedem
  • Tudi za sladice
€ 10,99 (€ 157,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Thai Curry pasta

Arche Naturküche Bio Thai Curry pasta, 50 g

  • sadno-pikantno
  • z ingverjem, limonsko travo in ananasovim sokom
  • odlična kombinacija s kokosovim mlekom
€ 3,19 (€ 63,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Love curry "Marakeš" - erotična sadna mešanica curryja

Stay Spiced! Love curry "Marakeš" -​ erotična sadna mešanica curryja, 70 g

  • Vsebuje morsko sol
  • Blage sadne note
  • Rafinirano z vanilijo in cvetovi
€ 9,99 (€ 142,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Delikatess - Burma Curry

Stay Spiced! Delikatess -​ Burma Curry, 70 g

  • Za perutninske in mesne jedi
  • Slastno v juhah in zelenjavnih jedeh
  • Harmonično usklajen
€ 8,99 (€ 128,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Zelišča v italijanskem slogu

KOTÁNYI Zelišča v italijanskem slogu, 63 g

  • klasična zelišča
  • z origanom, baziliko in rožmarinom
  • sveža aroma
€ 4,19 (€ 66,51 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Pil Pil

Stay Spiced! Pil Pil, 100 g

  • Kot nalašč za Gambas
  • Rahlo oster
  • Mleto
€ 8,99 (€ 89,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda BIO Masala za sladke jedi

Cosmoveda BIO Masala za sladke jedi, 80 g

  • okusna aroma
  • zapeljiv vonj
  • za sladice, peciva in kolače
€ 9,89 (€ 123,63 / kg)

Dostava do 6. oktober