Začimbne mešanice za azijsko kuhinjo

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Azijska kuhinja: 1 - 30 od 108 izdelkov

Stay Spiced! Mešanica začimb Umami

Stay Spiced! Mešanica začimb Umami, 70 g

  • Brez glutamata in ojačevalcev okusa
  • Vsestransko uporabno
  • Idealno za kreativno kuhinjo
€ 7,99 (€ 114,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Shiro Miso

Arche Naturküche Bio Shiro Miso, 300 g

  • narejeno iz riža in soje
  • sladka in slana aroma
  • idealno za juhe in omake
€ 9,99 (€ 33,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Tamarind pasta - bio

Cosmoveda Tamarind pasta -​ bio, 250 g

  • za ribe, meso in perutnino na žaru
  • s sladko-kislim okusom
€ 9,89 (€ 39,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Mugi miso

Arche Naturküche Bio Mugi miso, 300 g

  • ječmenova in sojina pasta
  • pikantno & aromatično
  • fermentirano & pasterizirano
€ 7,49 (€ 24,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Genmai Miso

Arche Naturküche Bio Genmai Miso, 300 g

  • začimbna pasta iz soje in riža
  • vsestransko za azijske jedi
  • dozorevalo 18 mesecev
€ 7,99 (€ 26,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bio mešanica začimb Umami

Sonnentor Bio mešanica začimb Umami, 60 g

  • krepak zaključek
  • jurčki, pastinak in drugo
  • vegansko, brez kvasa in česna
€ 4,99 (€ 83,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Ananas Curry

Stay Spiced! Ananas Curry, 70 g

  • Blag sadni univerzalni genij
  • Kot nalašč ustreza belemu mesu
  • Idealno za marinade, omake in pomake
€ 9,99 (€ 142,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio miso jušne kocke

Arche Naturküche Bio miso jušne kocke, 80 g

  • 6 obrokov
  • brez kvasa in palmovega olja
  • dober okus je tudi kot juha za pitje
€ 2,79 (€ 34,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Mešanica začimb Umami

Ankerkraut Mešanica začimb Umami, 210 g

  • Za vse krepke jedi
  • Za končni pridih vašim jedem
  • Uravnotežena mešanica okusov
€ 9,99 (€ 47,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Lemon Curry - limonin kari

Stay Spiced! Lemon Curry -​ limonin kari, 70 g

  • Sadno in začinjeno
  • Z limoninim sadjem v prahu
  • Idealno za perutnino in ribe
€ 9,99 (€ 142,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Wasabi

Arche Naturküche Bio Wasabi, 25 g

  • zelo pekoče
  • 10 % japonskega hrena
  • prah za mešanje
€ 7,49 (€ 299,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio rdeča tajska curry pasta

Alnatura Bio rdeča tajska curry pasta, 135 g

  • osnova za kremni curry
  • pikantno in začinjeno z eksotičnim pridihom
  • veganski recept
€ 2,69 (€ 19,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Thai Curry pasta

Arche Naturküche Bio Thai Curry pasta, 50 g

  • sadno-pikantno
  • z ingverjem, limonsko travo in ananasovim sokom
  • odlična kombinacija s kokosovim mlekom
€ 3,19 (€ 63,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Love curry "Marakeš" - erotična sadna mešanica curryja

Stay Spiced! Love curry "Marakeš" -​ erotična sadna mešanica curryja, 70 g

  • Vsebuje morsko sol
  • Blage sadne note
  • Rafinirano z vanilijo in cvetovi
€ 9,99 (€ 142,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Delikatess - Burma Curry

Stay Spiced! Delikatess -​ Burma Curry, 70 g

  • Za perutninske in mesne jedi
  • Slastno v juhah in zelenjavnih jedeh
  • Harmonično usklajen
€ 8,99 (€ 128,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sojina pasta za kuhanje in začinjanje - Doenjang

Sempio Sojina pasta za kuhanje in začinjanje -​ Doenjang, 460 g

  • bogat umami okus
  • močnejši okus kot miso
  • brez konzervansov
€ 3,69 (€ 8,02 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda BIO kari Masala Mild

Cosmoveda BIO kari Masala Mild, 25 g

  • blaga alternativa
€ 3,79 (€ 151,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Wok Up

Arche Naturküche Bio Wok Up, 50 g

  • aromatična začimbna pasta
  • z bio oljem limonske trave
  • idealno za jedi iz voka
€ 3,29 (€ 65,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio miso juha

Arche Naturküche Bio miso juha, 120 g

  • univerzalna začimba
  • odlično za juho
  • krepko in začinjeno
€ 5,29 (€ 44,08 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Onozaki rižev miso

Arche Naturküche Bio Onozaki rižev miso, 250 g

  • začimbna pasta s sojo
  • pikantno in harmonično
  • nepasterizirano
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sempio Čili pasta Gochujang, pekoča

Sempio Čili pasta Gochujang, pekoča, 250 g

  • veganske sestavine
  • z rdečimi čili paprikami
  • za cvrtje, mariniranje in pomakanje
€ 2,79 (€ 11,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ehrenwort BIO univerzalna začimba Umami

Ehrenwort BIO univerzalna začimba Umami, 50 g

  • Intenzivna in aromatična
  • S korenino zelene in luštrekom
  • Vsestranska in produktivna uporaba
€ 4,99 (€ 99,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Herbaria Začimbna mešanica "Barve Jaipurja"

Herbaria Začimbna mešanica "Barve Jaipurja", Posoda, 80g

  • Za indijsko hrano
  • Primerno za ribe, meso in zelenjavo
  • Ustvaril vrhunski kuhar Konrad Geiger
€ 9,49 (€ 118,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio umeboshi pasta

Arche Naturküche Bio umeboshi pasta, 140 g

  • izdelano iz fermentiranih marelic
  • sladko, kislo in slano
  • za omake, prelive in dipe
€ 9,99 (€ 71,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Hatcho Miso

Arche Naturküche Bio Hatcho Miso, 300 g

  • sojina začimbna pasta z ječmenom
  • nepasterizirano
  • intenziven okus
€ 7,99 (€ 26,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Asia Kokos Curry

Ankerkraut Asia Kokos Curry, 85 g

  • Ekstra okus po kokosu
  • Z limeto v prahu
  • Še posebej za tajske jedi
€ 5,99 (€ 70,47 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spicebar Bio Umami Bums

Spicebar Bio Umami Bums, 100 g

  • vsestranski okus
  • idealno za tofu in meso
  • brez ojačevalcev okusa
€ 5,89 (€ 58,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda BIO Basic Dal Masala

Cosmoveda BIO Basic Dal Masala, 80 g

  • za leče in fižol
  • podari blago pekoč okus
€ 9,89 (€ 123,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio pasta iz hrena v wasabi stilu

Arche Naturküche Bio pasta iz hrena v wasabi stilu, 50 g

  • pikantni dip
  • sestavina za suši
  • praktična tuba
€ 4,19 (€ 83,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sempio Sojina pasta za pomakanje - Ssamjang

Sempio Sojina pasta za pomakanje -​ Ssamjang, 250 g

  • odlično s svežo zelenjavo
  • pikantno, sladko in slano
  • okusno tudi kot salsa
€ 2,59 (€ 10,36 / kg)

Dostava do 6. oktober