Mešanice začimb za mesne jedi

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Za mesne jedi: 1 - 30 od 196 izdelkov

Stay Spiced! Mešanica začimb Umami

Stay Spiced! Mešanica začimb Umami, 70 g

  • Brez glutamata in ojačevalcev okusa
  • Vsestransko uporabno
  • Idealno za kreativno kuhinjo
€ 7,99 (€ 114,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut BBQ Rub "Texas Chicken"

Ankerkraut BBQ Rub "Texas Chicken", Razpršilnik, 230g

  • pikantno
  • idealno za perutnino
  • primerno tudi za zelenjavo
€ 9,99 (€ 43,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Vdova Boltes za pečenega piščanca

Sonnentor Vdova Boltes za pečenega piščanca, 35 g

  • pikantna aroma
  • sredozemske zeliščne note
  • prijetna ostrina
€ 4,29 (€ 122,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Aromatična sol za zrezke

KOTÁNYI Aromatična sol za zrezke, 95 g

  • harmonična mešanica
  • fino uglašena
  • s kurkamo in ingverjem
€ 3,49 (€ 36,74 / kg)

Dostava do 3. november

Maggi Jušne kocke - piščanec

Maggi Jušne kocke -​ piščanec, 120 g

  • 12 porcijskih kock
  • intenziven okus piščanca
  • hitra in enostavna priprava
€ 1,99 (€ 16,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Mešanica začimb Umami

Ankerkraut Mešanica začimb Umami, 210 g

  • Za vse krepke jedi
  • Za končni pridih vašim jedem
  • Uravnotežena mešanica okusov
€ 9,99 (€ 47,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Mešanica začimb za svinjsko pečenko

KOTÁNYI Mešanica začimb za svinjsko pečenko, 690 g

  • popolna mešanica začimb in zelišč
  • še posebej za svinjske specialitete
  • močan, pikanten okus
€ 8,49 (€ 12,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Začimba za svinjsko pečenko

KOTÁNYI Začimba za svinjsko pečenko, 100 g

  • uravnotežena mešanica
  • s kumino in korianderjem
€ 3,49 (€ 34,90 / kg)

Dostava do 13. oktober

Spicebar Bio dimljena mešanica popra in paprike

Spicebar Bio dimljena mešanica popra in paprike, 100 g

  • intenzivna aroma dima
  • posebej aromatično
  • idealno za natrgano svinjino in burgerje
€ 5,89 (€ 58,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Začimbe za čevapčiče

KOTÁNYI Začimbe za čevapčiče, 28 g

  • pametna kombinacija
  • aromatično-sadna ostrina
  • nepremagljivo za govedino in jagnjetino
€ 2,99 (€ 106,79 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio Berbere

Spice for Life Bio Berbere, 90 g

  • čili, cimet in grško seno
  • toplo in čudovito začinjeno
  • odlično s piščancem
€ 5,89 (€ 65,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Love curry "Marakeš" - erotična sadna mešanica curryja

Stay Spiced! Love curry "Marakeš" -​ erotična sadna mešanica curryja, 70 g

  • Vsebuje morsko sol
  • Blage sadne note
  • Rafinirano z vanilijo in cvetovi
€ 9,99 (€ 142,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Začimbe za pečeno perutnino

Ankerkraut Začimbe za pečeno perutnino, 250 g

  • Za hrustljavo perutnino
  • Enostavno za uporabo
  • Dober okus
€ 10,49 (€ 41,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Začimbe za golaž

KOTÁNYI Začimbe za golaž, 31 g

  • plemenita sladka aroma
  • izvrsten okus
  • za temno rdečo barvo
€ 2,99 (€ 96,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Aromatična sol za žar

KOTÁNYI Aromatična sol za žar, 110 g

  • usklajena mešanica
  • s papriko, majaronom in rožmarinom
  • za zlato rjavo barvo
€ 3,49 (€ 31,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Začimba za golaž Lászlós

Sonnentor Začimba za golaž Lászlós, 50 g

  • fine kreacije
  • sadna ostrina
  • večstransko uporabna
€ 4,19 (€ 83,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Začimbe za Spare-Ribs

KOTÁNYI Začimbe za Spare-​Ribs, 40 g

  • optimalno za žar in pečico
  • s česnom in kajenskim poprom
  • čudovita aroma
€ 2,99 (€ 74,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Don PiccanToni Raclette začimbe "SEVERIN"

Don PiccanToni Raclette začimbe "SEVERIN", 70 g

  • za francoske steaka
  • z belim poprom, majaronom, timijanom in rožmarinom
  • brez glutamata
€ 8,54 € 8,99 (€ 122,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio Provansalska zelišča

Spice for Life Bio Provansalska zelišča, 30 g

  • Zeliščno in začinjeno
  • Klasična mešanica
  • Za številne mediteranske jedi
€ 4,41 € 5,89 (€ 147,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio Tandoori Masala

Spice for Life Bio Tandoori Masala, 90 g

  • intenzivno začinjen in sadno-pikanten
  • paprika, kumina, limonska trava in drugo
  • za mariniranje piščanca
€ 5,89 (€ 65,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Grška zelišča

KOTÁNYI Grška zelišča, 15 g

  • aromatična kompozicija
  • Intenziven vonj in okus
  • za meso, pečene jedi in omake
€ 2,99 (€ 199,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Zelišča iz Provanse

Ankerkraut Zelišča iz Provanse, 30 g

  • po originalnem receptu
  • za južnoevropske jedi
  • brez umetnih arom
€ 5,49 (€ 183,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ehrenwort BIO univerzalna začimba Umami

Ehrenwort BIO univerzalna začimba Umami, 50 g

  • Intenzivna in aromatična
  • S korenino zelene in luštrekom
  • Vsestranska in produktivna uporaba
€ 4,99 (€ 99,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Začimbna mešanica za Chili con carne

KOTÁNYI Začimbna mešanica za Chili con carne, 25 g

  • za govedino in svinjino
  • sadna ostrina
  • aromatična mešanica
€ 2,99 (€ 119,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wiberg Začimbna sol za pečenko Delizia

Wiberg Začimbna sol za pečenko Delizia, 950 g

  • za svinjsko pečenko
  • kristalna naravna sol
  • z nežno zeliščno noto
€ 8,39 (€ 8,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Crispy Chicken - resnično hrustljava mešanica začimb

Stay Spiced! Crispy Chicken -​ resnično hrustljava mešanica začimb, 80 g

  • Pikantnega in sladkega okusa
  • Idealno za pečenje na žaru
  • Odlično tudi na kozicah
€ 9,99 (€ 124,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Steak poper

Spice for Life Steak poper, 90 g

  • Rahlo pekoč pookus
  • Fina kombinacija
  • Za vse vrste zrezkov
€ 9,39 € 9,89 (€ 104,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Don PiccanToni Začimbe za svinjsko pečenko "EMMA"

Don PiccanToni Začimbe za svinjsko pečenko "EMMA", 130 g

  • za okus kot pri mami
  • s česnom, kumino in muškatnim oreščkom
  • brez glutamata
€ 8,54 € 8,99 (€ 65,69 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wiberg Mešanica začimb v stilu Umami

Wiberg Mešanica začimb v stilu Umami, 350 g

  • z misom
  • brez ojačevalcev okusa
  • idealno za dodelavo in začinjanje
€ 11,49 (€ 32,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut BBQ Rub "Beef Booster"

Ankerkraut BBQ Rub "Beef Booster", Trosilnik, 200 g (230 g)

  • Suha marinada
  • Popolna harmonija
  • Idealno gre z rebri
€ 8,99 (€ 39,09 / kg)

Dostava do 6. oktober