Kari za kuhanje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Kari: 1 - 30 od 84 izdelkov

Sonnentor Sladki Curry mlet

Sonnentor Sladki Curry mlet, Pakiranje, 50 g

  • blag aromatični okus
  • za okusne Curry jedi
  • tradicionalna mešanica
€ 3,14 € 3,49 (€ 62,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Ananas Curry

Stay Spiced! Ananas Curry, 70 g

  • Blag sadni univerzalni genij
  • Kot nalašč ustreza belemu mesu
  • Idealno za marinade, omake in pomake
€ 8,99 € 9,99 (€ 128,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Lemon Curry - limonin kari

Stay Spiced! Lemon Curry -​ limonin kari, 70 g

  • Sadno in začinjeno
  • Z limoninim sadjem v prahu
  • Idealno za perutnino in ribe
€ 8,99 € 9,99 (€ 128,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonnentor Pikantni kari mlet

Sonnentor Pikantni kari mlet, Pakiranje, 50 g

  • prijetna indijska mešanica
  • vsestransko uporabna
€ 3,14 € 3,49 (€ 62,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Delikatess - Burma Curry

Stay Spiced! Delikatess -​ Burma Curry, 70 g

  • Za perutninske in mesne jedi
  • Slastno v juhah in zelenjavnih jedeh
  • Harmonično usklajen
€ 8,09 € 8,99 (€ 115,57 / kg)

Dostava do 7. oktober

Love curry "Marakeš" - erotična sadna mešanica curryja

Stay Spiced! Love curry "Marakeš" -​ erotična sadna mešanica curryja, 70 g

  • Vsebuje morsko sol
  • Blage sadne note
  • Rafinirano z vanilijo in cvetovi
€ 8,99 € 9,99 (€ 128,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda BIO Masala za sladke jedi

Cosmoveda BIO Masala za sladke jedi, 80 g

  • okusna aroma
  • zapeljiv vonj
  • za sladice, peciva in kolače
€ 8,90 € 9,89 (€ 111,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Smoky Curry

Stay Spiced! Smoky Curry, 70 g

  • Kot nalašč za meso, ribe in zelenjavo
  • Dimljen, začinjen, saden
  • S kurkumo
€ 8,36 € 9,29 (€ 119,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Hawaij curry mix

Stay Spiced! Hawaij curry mix, 60 g

  • intenzivne začimbne komponente
  • z limeto v prahu (Loomi)
  • idealno k hrani z žara
€ 8,54 € 9,49 (€ 142,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda BIO kari Masala Mild

Cosmoveda BIO kari Masala Mild, 25 g

  • blaga alternativa
€ 3,41 € 3,79 (€ 136,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Mango Curry

Stay Spiced! Mango Curry, 70 g

  • Sadno in intenzivno
  • Odlično se poda k številnim jedem
  • Tudi za sladice
€ 9,89 € 10,99 (€ 141,29 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ankerkraut Asia Kokos Curry

Ankerkraut Asia Kokos Curry, 85 g

  • Ekstra okus po kokosu
  • Z limeto v prahu
  • Še posebej za tajske jedi
€ 5,39 € 5,99 (€ 63,41 / kg)

Dostava do 7. oktober

Herbaria Začimbna mešanica "Barve Jaipurja"

Herbaria Začimbna mešanica "Barve Jaipurja", Posoda, 80g

  • Za indijsko hrano
  • Primerno za ribe, meso in zelenjavo
  • Ustvaril vrhunski kuhar Konrad Geiger
€ 8,54 € 9,49 (€ 106,75 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio blagi curry

Alnatura Bio blagi curry, 60 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • vsestransko uporabno
€ 2,69 € 2,99 (€ 44,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ankerkraut Curry Madras

Ankerkraut Curry Madras, 60 g

  • sadno-svež okus
  • brez sladkorja in soli
  • izredno harmoničen
€ 5,39 € 5,99 (€ 89,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda BIO Basic Dal Masala

Cosmoveda BIO Basic Dal Masala, 80 g

  • za leče in fižol
  • podari blago pekoč okus
€ 8,90 € 9,89 (€ 111,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Currywurst začimbni prirpavek za blag curry

Wiberg Currywurst začimbni prirpavek za blag curry, 580 g

  • rahlo pikantno z nežnim pridihom ingverja
  • vegansko & brez ojačevalcev okusa
  • izbrane začimbe
€ 7,37 € 8,19 (€ 12,71 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda BIO masala za riž z žafranom

Cosmoveda BIO masala za riž z žafranom, 25 g

  • res izredno okusno
€ 4,49 € 4,99 (€ 179,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Herbaria Good Old Mild Curry

Herbaria Good Old Mild Curry, 80 g

  • Za mesne jedi & klobase
  • Pikantnost 3 od 10
  • S kajenskim poprom in curryjevimi listi
€ 7,64 € 8,49 (€ 95,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ananasov curry "Pineapple Curry" - Spongebob

Ankerkraut Ananasov curry "Pineapple Curry" -​ Spongebob, Stekleni kozarec z zamaškom iz plute (110 g)

  • sadna nota ananasa
  • skrivna formula za vašo kuhinjo
  • idealno za riževe jedi
€ 5,39 € 5,99 (€ 49,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio Curry Spicy - začinjene indijske barve

Spice for Life Bio Curry Spicy -​ začinjene indijske barve, 80 g

  • Izrazito pikantna ostrina
  • Vsestranska uporaba
  • Tradicionalno indijsko
€ 5,30 € 5,89 (€ 66,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Classic Ayurveda Kari pomaranče in ingver bio

Classic Ayurveda Kari pomaranče in ingver bio, 80 g

  • sadno ostra fuziija
  • sadna aroma pomaranče
  • ostrina ingverja
€ 7,91 € 8,79 (€ 98,88 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ehrenwort Bio Bollywood Madras kari

Ehrenwort Bio Bollywood Madras kari, 40 g

  • svetleča rumena barva
  • eksotično
  • saden, pekoč in aromatičen okus
€ 4,49 € 4,99 (€ 112,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spicebar Bio Mango Curry

Spicebar Bio Mango Curry, 70 g

  • posebej aromatično
  • brez dodane soli ali sladkorja
  • idealno za zelenjavo, ribe in meso
€ 5,30 € 5,89 (€ 75,71 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Chai Masala pekoče - Bio

Cosmoveda Chai Masala pekoče -​ Bio, 70 g

  • z dragocenimi začimbami
€ 10,70 € 11,89 (€ 152,86 / kg)

Dostava do 7. oktober

Classic Ayurveda Garam Masala mleto bio

Classic Ayurveda Garam Masala mleto bio, 50 g

  • dobro dozirana ostrina za jedi
  • tipično indijski okus
  • indijska mešanica začimb
€ 7,01 € 7,79 (€ 140,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI BIO Curry

KOTÁNYI BIO Curry, 43 g

  • izboljša okus perutnine in pečenega mesa
  • eleganten in nežno pikanten okus
  • za blag pridih eksotike
€ 3,99 (€ 92,79 / kg)

Dostava do 13. oktober

Stay Spiced! Mešanica začimb Wüdara Curry

Stay Spiced! Mešanica začimb Wüdara Curry, 70 g

  • S hmeljem in sladom
  • Dimno-pikantno-začinjeno
  • Za vroče in hladne jedi
€ 8,99 € 9,99 (€ 128,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda BIO Garam Masala

Cosmoveda BIO Garam Masala, 80 g

  • uporabna v Indijski kuhinji
€ 8,90 € 9,89 (€ 111,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Habanero Curry - EXTRA HOT

Stay Spiced! Habanero Curry -​ EXTRA HOT, 60 g

  • Resnično pikantno
  • Z 20% čilija
  • Vsestransko za uporabo
€ 9,89 € 10,99 (€ 164,83 / kg)

Dostava do 7. oktober